בריאיון חדש שהעניקה למגזין הגברים GQ, שמסעיר לא מעט אנשים, חשפה כוכבת "אופוריה", השחקנית הטרנסג'נדרית האנטר שייפר, כי היא והזמרת הקטלאנית רוסליה היו מעורבות בשנת 2019 "במשהו רומנטי", לדבריה, שנמשך חמישה חודשים. "זה משהו שאני שמחה לחלוק ואני חושבת שגם היא מרגישה ככה", אמרה שייפר בריאיון.

השחקנית בת ה-25, שנעצרה לפני כחודשיים בניו יורק עם עשרות פעילים פרו-פלסטינים, אחרי שהפגינה נגד ביידן וקראה "להפסקת רצח עם", אישרה את הדברים למגזין, והוסיפה כי ההחלטה לספר על ההיסטוריה הרומנטית המשותפת בינה לבין רוסליה בת ה-31, הגיעה לאחר ששוחחה עמה – וקיבלה את אישורה.

רוסליה חושפת (צילום: rosalia.vt, instagram)
מי ידע? רוסליה | צילום: rosalia.vt, instagram

בכל זאת, כפי שעלה שעלה מהריאיון, אחרי שהשתיים נפרדו, הן אפילו נשארו חברות קרובות מאוד. "היא משפחה, לא משנה מה", אמרה שייפר וציינה כי הידידות בינה לבין הזמרת "באמת מדהימה". "היו כל כך הרבה ספקולציות במשך כל כך הרבה זמן", אמרה על היחסים עם רוסליה, לצדה צולמה מספר פעמים לאורך השנים האחרונות, מה שתרם להשערות בעניינן.

לאחרונה, נזכיר, שמה של שייפר נקשר לדומיניק פייק, שכיכב לצדה בעונה השנייה של "אופוריה". אולם ביולי שנה שעברה, לאחר שנה של זוגיות, אושר כי נפרדו. על פייק, חשפה גם שייפר בפני המגזין כי מעולם לא יצאה עם גבר לפניו.

האנטר שייפר והנוצה (צילום: Jon Kopaloff/Getty Images for Vanity Fair)
נשארה ביחסים חמים עם האקסית. שייפר | צילום: Jon Kopaloff/Getty Images for Vanity Fair

שמה של רוסליה, לעומת זאת, נקשר לאחרונה לשחקן הלוהט ג'רמי אלן וויט, שקמפיין לתחתונים לקלווין קליין בכיכובו, חרך את הרשתות בפברואר. הם צולמו לראשונה בדצמבר 2023, חודשים ספורים אחרי שוויט נפרד מאשתו, השחקנית אדיסון טימלין. בעבר הלא רחוק, הייתה רוסליה מאורסת לזמר ראו אלחנדרו, אולם ביולי שנה שעברה נודע כי השניים, שחלקו לא מעט שיתופי פעולה מקצועיים, החליטו להיפרד.