לפני שקמילה קביו נכנסה לזוגיות מתוקשרת ופוטוגנית עם שון מנדז - מתברר שהיה שם מישהו אחד לפניו שהיה ה-אחד. הזמרת התראיינה לפודקאסט וחשפה שם הרבה יותר מדי מידע על ההתנסות המינית הראשונה שלה, וגם חשפה מי היה הפרטנר המפתיע.

קביו חשפה שהיא איבדה את בתוליה בגיל 20 לבן זוגה לשעבר מת'יו האסי, מומחה היכרויות ודייטים מפורסם. הזמרת סיפרה שפגשה את האסי על הסט של The Today show בשנת 2018. "למעשה הקשבתי לפודקאסט שלו בעבר", היא אמרה, בהתייחסה לפודקאסט של האסי "חיי אהבה".

קמילה קביו, מת'יו האסי (צילום: Emma McIntyre /VF19, getty images)
צילום: Emma McIntyre /VF19, getty images

קביו, כיום בת 27, אמרה שהיא פנתה לגורו הדייטינג הבריטי בן ה-36, ואמרה לו שהיא "מעריצה גדולה". "אז הלכנו לארוחת ערב באותו ערב וזו הייתה מערכת היחסים הראשונה שלי. זה היה מאוחר למערכת יחסים ראשונה. הייתי בת 20", היא המשיכה.

קמילה קביו, מת'יו האסי (צילום: Hollywood To You/Star Max, getty images)
צילום: Hollywood To You/Star Max, getty images

כשמנחה הפודקאסט, השחקן דקס שפרד, שאל אם כוכבת הפופ קיימה יחסי מין לפני הרומן שלה עם האסי, היא השיבה, "לא! זו הייתה הפעם הראשונה שלי. ההתנסות המינית הראשונה שלי הייתה בגיל 20, 21. ממש עשינו אהבה. זה היה יפהפה". עוד הוסיפה הזמרת, "הוא היה אדם נהדר באמת. זאת הייתה התנסות ראשונה מושלמת. זה באמת הרחיב את עולמי כי הוא גם לא היה בתעשייה שלי".