בימים אלה מתקיים פסטיבל הסרטים הגדול בעולם, פסטיבל קאן, שמושך אליו בכל שנה את כל הכוכבים הכי גדולים של הוליווד. מי שהגיעה לצעוד השנה על השטיח האדום של הפסטיבל הצרפתי היא הצלע השלישית של להקת דסטיניז צ'יילד, הזמרת קלי רולנד, שהצליחה לגנוב את תשומת הלב - אבל לא ממש בנסיבות חיוביות.

רולנד (43), שהשתתפה בהקרנת הבכורה של הסרט הצרפתי Marcello Mio, נתפסה בעדשת המצלמה כשהיא נוזפת באחת הסדרניות על מדרגות השטיח האדום, מפנה לעברה אצבע מאיימת ועל פניה ארשת פנים עצבנית במיוחד. "אל תדברי אליי ככה. את לא אמא שלי". התמונות והסרטונים מהסצנה הדרמטית התפשטו מיד ברחבי הרשת, וכעת מקורבים לכוכבת חושפים מדוע היא יצאה ככה על אותה הסדרנית - ומעבירים את המסר הברור שממש לא אכפת לה אם היא "יצאה דיווה".

View this post on Instagram

A post shared by DeMarko (@freakymarko)

כשקלי עשתה את דרכה במעלה המדרגות המפורסמות, אשת האבטחה הרימה את ידה כדי להדריך את קלי להמשיך לעלות את המדרגות ללא עיכובים מיותרים - מה שקלי פחות אהבה, בלשון המעטה. מקורבים לזמרת טוענים שאנשי האבטחה היו "תוקפניים" כלפי קלי, ושפשוט "נמאס לה מהם".

קלי רולנד (צילום: Stephane Cardinale - Corbis, getty images)
צילום: Stephane Cardinale - Corbis, getty images
קלי רולנד (צילום: Mike Marsland, getty images)
צילום: Mike Marsland, getty images

קלי רולנד (צילום: Stephane Cardinale - Corbis, getty images)
התעסקו עם הגברת הלא נכונה. קלי רולנד במהלך התקרית | צילום: Stephane Cardinale - Corbis, getty images

"האנשים שמופקדים לעזור לכוכבים ללכת על השטיח האדום היו אגרסיביים וקלי ניסתה להתעלם מזה", אמר מקור לדיילי מייל הבריטי. "כשקלי הגיעה לסדרנית האחרונה כבר נמאס לה, כי היא נזפה בקלי ואמרה לה לזוז כשניסתה לנופף למעריצים ולעזור לפפראצי לקבל את התמונה שלהם", הוסיפו המקורבים. "לא אכפת לה אם היא תצא דיווה, כל עוד היא יודעת שהיא נאמנה לעצמה. היא לא מזויפת ורצתה להציב גבול ברור״.

ומה חברתה הטובה, ביונסה, הייתה אומרת על התקרית הזו? אנחנו מניחים שמשהו בסגנון: "דונט פאק ווית' מיי סיס", כפי שהיא שרה בשיר שלה COZY מהאלבום RENAISSANCE.