שמונה שנים עברו מאז שבראד פיט (60) ואנג'לינה ג'ולי (49) נפרדו, חמש מאז שהתגרשו באופן רשמי, ונראה שהמאבק המשפטי על הגירושים רחוק מלהסתיים - כשלאחרונה גם הילדים הצטרפו למשחק ובחרו בצד ברור מאוד: אמא ג'ולי. הזוג, שבעבר היה לאהוב ביותר בהוליווד, לא בוחל באמצעים ושם את כל הכביסה המלוכלכת בחוץ - גם כשזה נוגע ליקר להם מכל. 

כעת מקורב לזוג חושף למגזין People את טיב היחסים של האב עם ילדיו וטוען כי "אין לו כמעט קשר עם הילדים הבוגרים, והביקורים עם הילדים הקטנים מוגבלים בחודשים האחרונים". לצד הטענה על הביקורים המצומצמים מצטרף ההסבר שזה קורה "בעקבות לוח הזמנים לצילומי הסרט שלו", כשמדובר על סרט מירוצים חדש בכיכובו,"F1", שמצטלם באירופה. 

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Jason LaVeris, getty images)
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי | צילום: Jason LaVeris, getty images

"הילדים רוב הזמן עם אנג'לינה, אבל לפי הסכמתם, יש לו ביקורים עם הילדים הצעירים יותר", ממשיך לספר המקורב. "זה מאוד מרגיז. היא השתמשה בילדים כנשק נגד בראד, היא הפרידה אותם ממנו. הוא אוהב את ילדיו ומתגעגע אליהם, זה עצוב מאוד". 

פאקס ג'ולי פיט, בראד פיט (צילום: 	Jason LaVeris, getty images)
צילום: Jason LaVeris, getty images

רק לאחרונה ויויאן, בתם בת ה-15, הסירה את שם משפחתו של אביה משמה מרשימת הקרדיטים של הצגה שהפיקה יחד עם אמה, וימים בודדים לאחר מכן גם שיילו בת ה-18 בחרה לנקוט בצעד חריף ופנתה להליכים משפטיים כדי להסיר את שם משפחתו של פיט. "הוא מודע ונסער ששיילו הסירה את שם משפחתו", אמר המקורב על המקרה והוסיף: "הוא עדיין אוהב את כל הילדים שלו בצורה עצומה. כל התהליך הזה מאוד קשה לכל המשפחה".

אנג'לינה ג'ולי והילדים שלה בהשקה לסרט "הנצחיים" (צילום: Vianney Le Caer, AP)
"היא הפרידה אותם ממנו" | צילום: Vianney Le Caer, AP

בצל הדרמות בחייו האישיים, רק לפני יומיים נתפס פיט בן ה-60 בהופעה פומבית נדירה עם זוגתו בחודשים האחרונים, אינס דה רמון בת ה-34. המקורב התייחס גם לזה וטען כי "פיט עדיין מרוצה מאינס, אבל המרחק מילדיו כואב לו".

בני הזוג לשעבר חולקים שישה ילדים שעומדים אל מול הסערה המשפחתית והתקשורתית: מדוקס (22), פאקס (20), זהרה (19), שיילו (18) והתאומים ויויאן ונוקס (15). למרות שבראד כנראה נמצא ביחסים טובים עם התאומים, אותו מקורב טען שמדוקס, פאקס וזהרה לא מעוניינים כלל וכלל לתקן את מערכת היחסים איתו, שהפכה סוערת עם השנים.