שבוע וחצי לאחר שבנם הראשון הגיח לאוויר העולם, קורטני קרדשיאן חזרה לפעילות ברשתות החברתיות – לטובת סיבה משמחת לא פחות: יום ההולדת של בן זוגה – וכעת אבי בנה, המתופף טראוויס בארקר. קורטני שברה את הרשת לאחר שהעלתה אמש (שלישי) סשן תמונות נועז במיוחד שלה ושל טראוויס מצילומי ההיריון שערכו רגע לפני שרוקי 13 נולד. בצילומים הלוהטים, השניים, כהרגלם בקודש, נראים מרוחים אחד על השנייה בשלל פוזות מיניות ודביקות במיוחד – כשקורטני טופלס וטראוויס אוחז בשדיה מאחור.

View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian Barker (@kourtneykardash)

אם הפוזה המדוברת נראית לכם מעט מוכרת, זה כי רוב הסיכויים שקורט וטראוויס עשו הומאז' לתמונת השער האייקונית של הזמרת ג'נט ג'קסון על מגזין "הרולינג סטון" מ-1993. "לבעלי, לנפש התאומה שלי, לחבר הכי טוב שלי, למאהב שלי, לאבא של התינוק שלנו, לכל מאודי". כתבה קורטני לטראוויס, לצד התמונות הרותחות. "אני מאחלת לך את יום ההולדת הכי שמח שיש. אתה מגשים את כל החלומות שלי, ואני מרגישה כל כך מבורכת שאתה כאן לצדי. אני אוהבת אותך יותר מאשר מילים יוכלו לתאר. לנצח". 

קורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

הפוסט המדובר הצליח עד מהרה לגרור תגובות מעורבות מצד המעריצים של הזוג. היו כאלה שקראו לצילומים ''טראש" ו"זול". "אנחנו אוהבים אתכם, חבר'ה, אבל הפגנת החיבה הזו היא קצת יותר ממה שביקשנו", כתב אחד. אולם, היו כאלה שדווקא עפו על הסשן והרימו לשניים. "בכנות, אתם אחד מהזוגות הכי טובים שראיתי. האהבה, האמון והחברות שאני רואה בין שניכם היא כל כך יפה. יום הולדת שמח, טראוויס". 

קורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר (צילום: 	Gotham , getty images)
צילום: Gotham , getty images

כזכור, קורטני הביאה לעולם את בנם הראשון והמשותף בארבעה בנובמבר, והוא למעשה הילד השביעי במשפחת קרדשיאן-דיסיק-בארקר. קורטני חובקת שלושה ילדים מבן זוגה הקודם, סקוט דיסיק: מייסון בן ה-13, פנלופי בת ה-11 וריין בן ה-8; בארקר חובק שני ילדים מאשתו השנייה, שאנה מואקלר – לנדון ואלבמה, לצד בתו החורגת - אטיאנה (24). מקורב חשף בפני מגזין People האמריקאי שקורטני "מאושרת עד הירח" מאז הגעתו של התינוק. "היא פשוט מאושרת מלהתכרבל איתו", סיפר.