תשעה חודשים עברו מאז שהוליווד הוכתה בתדהמה מהחיבור הלא צפוי של דוגמנית העל קנדל ג'נר עם הראפר הפורטוריקני המצליח בן ה-29, באד באני. כעת, לאחר שהצליחו לגרום לנו להאמין שמשהו אמיתי ורומנטי קורה ביניהם – ואף כיכבו בקמפיין משותף לענקית האופנה גוצ'י, פוסט אחד שהעלתה ג'נר אתמול (שלישי) הצליח לגרום למעריצים לתהות: האם היא ובניטו נפרדו?

קנדל פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה תמימה של שקיעה מטריפה, ולצדה הוסיפה את המשפט: "מה שמיועד עבורי, בסוף פשוט ימצא אותי". עד מהרה, רבים מתוך 294 מיליון העוקבים של הדוגמנית וכוכבת "הקרדשיאנס" החלו להעלות קונספירציות באשר למסר הנסתר שחבוי במשפט. "זה נשמע כמו פוסט פרידה", כתב מעריץ אחד. "לעזאזל, מי פגע בך?!", הוסיף בהיסחפות עוקב אחר. "היא ובאד באני נפרדו", קבעה גולשת נוספת והוסיפה אימוג'י בוכה.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

אז האם יש דברים בגו? עד כה לא התקבלה תגובה מטעמה של ג'נר. מה שכן, הפעם האחרונה שהדוגמנית בת ה-28 והכוכב הלטיני נראו יחד בציבור היה בסוף חודש אוקטובר, כשהם נצפו יוצאים לארוחת בוקר משותפת בבוורלי הילס שבקליפורניה, זאת לפי תמונות שהגיעו לידי אתר TMZ. לא רק זה – השניים בילו יחד במסיבת האלווין שג'נר ערכה, ועוד קודם לכן, ג'נר הגיעה לתמוך בבאד באני בניו יורק לצורך הופעת האורח שלו בתוכנית "Saturday Night Live" שהוקלטה ב-22 באוקטובר. הזוג אף נראה עוזב יחד את האפטר-פארטי שנערכה אחרי השידור בעיר.

זה לא סוד שהשניים דואגים לשמור על הרומן שלהם הרחק מאור הזרקורים, כבר מאז שהחלו לצוץ לראשונה השמועות על הקשר ביניהם בפברואר האחרון. רק בחודש שעבר באר באני הבהיר שהוא לא חייב לאף אחד דין וחשבון אודות הזוגיות שלו עם קנדל. "הם לא יודעים איך אתה מרגיש, הם לא יודעים איך אתה חי, הם לא יודעים שום דבר – ואני לא רוצה שהם ידעו", אמר הזמר בריאיון לשער המגזין ואניטי פייר שעליו כיכב באוקטובר. "אני לא באמת מעוניין להבהיר שום דבר, כי אין לי ושם מחויבות להבהיר שום דבר לאף אחד". 

קנדל ג'נר, באד באני (צילום: 	Gotham, getty images)
צילום: Gotham, getty images

אבל מה שבאד באני כן עשה הוא לרמוז על חיי המין שלו עם ג'נר באלבום החדש שלו "Nadie Sabe Lo Que Va a Pasar Mañana". בשיר שלו "Fina", ששוחרר בחודש שעבר, הוא מציע "לז**ן" את ג'נר באחד מבתיהן של אחיותיה. "אני נבל, אבל את מנצחת אותי, חטיף טוב או להז***ן בבית של אחותך", כך נאמר בשיר.