אחרי שבחודש שעבר השווה את ישראל לנאצים בעקבות המלחמה בין ישראל לחמאס, מוחמד חדיד, אביהן הפלסטיני של הדוגמניות בלה וג'יג'י חדיד, ממשיך לתקוף ולבקר את פעולות צה"ל והמדינה ברצועת עזה. כעת, הוא שם לו למטרה את לא אחר מאשר ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו.

בפוסט שהעלה לפני שעות ספורות, הוא מאשים את נתניהו בטבח הנורא של חמאס מהשבעה באוקטובר - וטוען כי "לא אכפת לו" מהאזרחים שלו. "ביבי, אתה אחראי לכך. השארת את מחנה הריכוז/כלא עזה ללא השגחה. ידעת שאתה מקריב את האנשים הכי פגיעים, השמאלנים, היהודים ששנאו אותך. לא אכפת לך מהם", כתב מוחמד בחריפות נגד רה"מ.

View this post on Instagram

A post shared by Mohamed Hadid (@mohamedhadid)

"האכלת את הכרישים בארס ושחררת אותם לחופשי לקחת בני ערובה - כדי לשחרר בני ערובה ביחס של 1 ל-100. אני כמובן לא מעריץ של חמאס - אבל עשית מספיק נזק למאה הזאת. שיטחת את העיר עזה. אתה עוד תישפט בבית הדין על הנזק שהבאת על עמך - והשאר בידי אלוהים. לא תוכל להסתתר או להרוויח עוד זמן". 

רק באוקטובר האחרון חדיד פרסם פוסט מכעיס במיוחד שבו ערך השוואה של כמה קריטריונים בין הנאצים לבין ישראל אל מול למעלה ממיליון העוקבים שלו. לאחר שישראלים רבים דיווחו על הפוסט המחריד שלו - הוא הוסר לצמיתות מחשבון האינסטגרם שלו. 

בלה, מוחמד וג'יג'י חדיד (צילום: Dimitrios Kambouris Getty Images for Victoria's Secret)
בלה, מוחמד וג'יג'י חדיד | צילום: Dimitrios Kambouris Getty Images for Victoria's Secret

זו לא הפעם הראשונה שחדיד מתבטא מאז מתקפת הטרור של חמאס על ישראל. ימים בודדים אחרי המתקפה חדיד פרסם סטורי וקרא לישראל "היטלר של הזמנים המודרניים", כשישראל החלה להגן על עצמה ולתקוף בעזה במטרה לחסל את ארגון הטרור - ומוטטה בניינים שהיו בשירות החמאס.