רגע אחרי שהמלך צ'ארלס חגג את יום הולדתו ה-75, אז דווח כי על אף הנתק, הארי ומייגן שוחחו עמו, כעת מתברר שהקשר בין הדוכסים מסאסקס למלך מתקיים גם בימי שגרה. בספר חדש מאת הביוגרף המלכותי אומיד סקובי הוא טוען כי על אף הריב הקשה בין הארי לאביו, מייגן מרקל דווקא שומרת על קשר עם המלך ושולחת לו עדכונים ותמונות של ילדיה, ארצ'י וליליבת.

הדוכסית מסאסקס שיתפה תמונות של ילדיה המקסימים, הנסיך ארצ'י והנסיכה ליליבת', עם המלך, כך על פי טענות שהועלו בספרו החדש של הביוגרף "Endgame", שם הוא הודה שהוא "הופתע" לגלות שמייגן שומרת על קשר עם צ'ארלס על אף הדם הרע בינו לבין בעלה, הנסיך הארי.

המלך צ'ארלס, הנסיך הארי, הנסיך וויליאם, מייגן מרקל (צילום: 	WPA Pool, getty images)
צילום: WPA Pool, getty images

אומיד מציין כי מייגן לא שלחה את התמונות "ישירות" לצ'ארלס, אלא לאנשיו. עוד הוא הוסיף כי ישנה "נכונות שם" מצד מייגן לשמור על הקשר של ילדיה עם סבם. עם זאת, נראה שאי אפשר לומר את אותו הדבר על הארי. בשיחה עם מגזין People, הסופר המלכותי אמר שלהארי עדיין יש "עניין לא סגור" עם משפחתו. "האתגר של הארי יהיה למצוא את האיזון", הוסיף אומיד. עוד לא ברור אם זה נעשה בידיעתו של הארי או לא, אבל נראה שיש פה פתח לשיפור היחסים.

על רקע כל זה עלו מוקדם יותר היום (שני) דיווחים שמייגן והארי לא הוזמנו לבלות את חג המולד בבריטניה יחד עם משפחת המלוכה. לדברי חבר של הנסיך הארי, בני הזוג "ישמחו" לבלות את חג המולד עם המשפחה מכיוון שצ'ארלס מעולם לא בילה את עונת החגים עם שני נכדיו.

הנסיך הארי ומייגן מרקל חשפו את ליליבת (צילום: instagram)
צילום: instagram

הפעם האחרונה בה הארי מייגן חגגו את חג המולד יחד עם משפחת המלוכה הייתה ב-2018 לפני שהם עזבו את בריטניה ועברו לארה"ב. "אני לא יכול לדמיין שהסאסקסים ידחו הזמנה לבלות עם הוד מלכותו. אך נכון לעכשיו, הם טרם קיבלו הזמנה שכזו", אמר החבר ל"סאנדיי טיימס".