בספטמבר האחרון מלאו 20 שנה למות אביה של קים קרדשיאן, רוברט קרדשיאן, שהלך לעולמו לאחר שחלה בסרטן הוושט ב-2003. כעת. בריאיון של קים למגזין GQ, שבו היא מככבת על השער כ"גבר השנה של 2023", הכוכבת חושפת שהיא הצליחה ליצור קשר עם אביה לאחרונה באמצעות שירותיו של מדיום – וכי הוא 'צחק עליה'.

רוברט היה עורך דין ידוע בלוס אנג'לס, שבעיקר קיבל הכרה רחבה בעולם לאחר שהיה חלק מצוות ההגנה המשפטי של חברו הקרוב, או.ג'יי סימפסון במשפט המפורסם בשנת 1995. בריאיון למגזין, קים (43) סיפרה על הקשר הקרוב והאוהב שהיה לה ולשלושת אחיה – קורטני, קלואי ורוב, עם אביהם. קים דיברה גם על ההשפעה של אביה על חייה, והסבירה איך רוברט, כנוצרי אדוק, תמיד שם לב לאזהרה ב"ברית החדשה" נגד מדיומים.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

קים מספרת כי אביה פעם נפגש עם מדיום שאמר לו כי 'השם קרדשיאן יהיה ידוע בכל העולם' – ורוברט הדף את אמרותיו ותמיד חשב שהם 'מלאי חארטות'. אלא שלמרות שאביה היה נגד, קים תמיד אהבה ללכת למדיומים ולקבל מהם קצת נחמה וביטחון. לא פעם בצילומי הריאליטי המשפחתי, קים שכרה את שירותיהם של מתקשרים בכל פעם שהרגישה שהיא במצוקה. פעם אחת הייתה כשקים קיבלה רגליים קרות ימים ספורים לאחר החתונה מבעלה לשעבר, הכדורסלן כריס האמפריז - ופעם נוספת הייתה כשקים ניסתה להרות שוב אחרי נורת' ולא הצליחה.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

כעת, קים חושפת כי לאחרונה, באחד מהסשנים עם המדיום שלה, אביה יצר איתה קשר. "לאבא שלי היה סדק בשן ותמיד אמרתי לו 'אבא, תתקן את השן הזאת'. הוא תמיד צחק ואמר לי: 'קימברלי, אף אחד לא רואה את זה. זה בסדר". אלא שבאחת מהקריאות עם המדיום, לקים היה בעצמה סדק בשן – ואז המדיום פנה אליה ואמר: "אבא שלך צוחק על השן שלך".

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

"מי היה יכול לדעת את זה?!", אמרה קים בריאיון. "בחיים לא דיברנו על זה בתוכנית. מעולם לא אמרתי את זה בקול רם. הדברים מהסוג הזה גורמים לי פשוט לחייך מבפנים", הודתה. בהמשך הריאיון, קים נזכרה גם באחת מהשיחות האחרונות שלה עם אביה וסיפרה כיצד הוא האיץ בה לדאוג לאחים שלה רגע לפני שהלך לעולמו. "אני לקחתי את מה שהוא אמר כמשמעות לכך שאני הולכת להיות בסדר בחיים, אבל זה גרם לי לקבל החלטות בצורה שונה".