נראה שהתקופה האחרונה לא מאירה פנים למערכת היחסים הביזארית של קניה ווסט ואשתו בת ה-28 ביאנקה סנסורי. כמעט שנה לתוך הזוגיות השנויה במחלוקת הזו, דיווחים בחו"ל מספרים כי לאחרונה חבריה של ביאנקה ערכו עבורה התערבות כדי לחלץ אותה מהקשר "השתלטני" שלה עם קניה. "ביאנקה תקועה וחבריה מנצלים להציל אותה - אב אף אחד לא יכול בגלל החומות שקניה שם מסביבה", סיפר מקור לאתר דה סאן האמריקאי בשבוע שעבר.

כמעט שנה לתוך מערכת היחסים השנויה במחלוקת שלהם, דיווחים מעבר לים מספרים כי לאחרונה חבריה של ביאנקה סנסורי ערכו עבורה התערבות כדי לחלץ אותה מהקשר ה"שתלטני" שלה עם קניה ווסט. "ביאנקה תקועה, וחבריה מנסים להציל אותה - אבל אף אחד לא יכול בגלל החומות שקניה שם מסביבה. כולנו ממש מודאגים. זה לא מי שהיא. אין לה אף אחד כרגע בחיים חוץ מקניה. המצב מאוד מפחיד". 

ביאנקה סנסורי (צילום: facebook)
"זה גבה ממנה מחיר". ביאנקה סנסורי | צילום: facebook

כעת, נראה שהתערבות שחבריה ערכו בשבילה כדי להוציא אותה מהזוגיות הרעילה עם ווסט, עזרה. לפי דיווח חדש של דה סאן, ביאנקה וקניה 'לוקחים הפסקה' אחד מהשנייה - ומבלים בנפרד כבר מאמצע חודש אוקטובר. "משפחתה של ביאנקה מעולם לא הייתה מעריצה של קניה, וקרוביה הטילו ספק באשר האם להינשא לו היא ההחלטה הנכונה", מסר מקור למגזין בשישי האחרון.

View this post on Instagram

A post shared by WHOOPSEE (@whoopsee.it)

"הוא אדם שקשה להיות בסביבתו וקשה לעבוד איתו, וביאנקה הייתה אחת מהאנשים הכי סבלניים שהצליחה איכשהו להתמודד איתו. היא השקיעה רק בו". עוד המקור הוסיף כי למרות שווסט "היה מאושר יותר ומפוקס יותר כשביאנקה הייתה בסביבה, הקשר שלהם גבה ממנה מחיר, בעוד כולם הביעו את דעתם השלילית על הקשר הזה".

באשר לקניה - הוא כרגע עסוק מאוד בהקלטת האלבום החדש שלו בערב הסעודית - ולפי הדיווחים הוא בכלל "לא מודאג" מהסטטוס הזוגי שלו. "ביאנקה עשויה לחזור אליו להשקת האלבום, היא אוהבת את החיים האלה - אבל אני חושב שזה ברור שהמשפחה והחברים שלה מעדיפים שהיא לא תחזור אליו".