הממלכה כולה התרגשה לנוכח העובדה שהנסיך הארי התקשר לאביו המלך צ'ארלס ביום הולדתו ה-75 ובירך אותו, אחרי חודשים ארוכים שבהם היה ביניהם נתק. אבל יש כאלה שתמיד רואים את הרע בהכל, כי מקורות בארמון בקינגהאם לא כל כך מרוצים מהסיפור.

הארי ומייגן הואשמו בחדירה לפרטיות של המלך צ'ארלס, שכן פרטים על שיחת הטלפון שערך הארי עם אביו כדי לאחל לו יום הולדת שמח הודלפו לדיילי טלגרף הבריטי, כולל העובדה שמייגן הצטרפה לשיחה. עוד דווח כי ילדיהם של הדוכסים מסאסקס, ארצ'י וליליבט, שלחו לסבא שלהם סרטון שבו הם שרים לו "יום הולדת שמח". 

הנסיך הארי, המלך צ'ארלס, הארי, צ'ארלס (צילום: 	Samir Hussein, getty images)
צילום: Samir Hussein, getty images

מקור סיפר כי זהו סימן ל"שינוי בולט" ביחסים בין המלך לבנו הצעיר וכלתו. אבל מקורב לארמון בקינגהאם אמר ל-Page Six שהדוכס והדוכסית מסאסקס היו "צבועים לחלוטין" על כך שלא שמרו על שיחת הטלפון פרטית. אחד מהם סיפר: "הארי ומייגן נלחמים למען הפרטיות כשזה מתאים להם, ובכל זאת, הדקה שבה הארי התקשר למלך בטלפון - כתובה בעיתון".

למרות זאת, מקור בסאסקס התעקש בפני Page Six שלבני הזוג אין שום קשר להדלפת השיחה, שנחשבת לשיחת הטלפון הראשונה של האב ובנו מזה שישה חודשים, לאחר פרסום ספר הזיכרונות של הארי, שבו הוא מתח ביקורת על אמו החורגת, המלכה קמילה. עוד דווח כי הארי מתכנן לדבר עם אביו גם בשבוע הבא. 

הנסיך הארי, מייגן מרקל, הארי, מייגן, הארי ומייגן (צילום: 	Samir Hussein, getty images)
כל המשפחה השתתפה בשיחה. הארי ומייגן | צילום: Samir Hussein, getty images

מקור סיפר אתמול (רביעי) ל-Page Six: "כמובן שהארי רוצה לנהל מערכת יחסים טובה יותר עם צ'ארלס. הוא אבא שלו, אחרי הכל".