סלינה גומז אישרה שהיא יוצאת עם המפיק והמוזיקאי היהודי-אמריקאי בני בלנקו, חברו הטוב של האקס המיתולוגי שלה, ג'סטין ביבר. מעריצים רבים של הזמרת והשחקנית בת ה-31 נותרו לא רגועים, אחרי שגומז הגיבה הלילה (בין חמישי לשישי) על פוסט בחשבון המעריצים שלה Popfaction באינסטגרם, שהסב את תשומת הלב הציבורית ל"שמועות שהיא יוצאת עם המפיק בני בלנקו".

הזמרת הובילה לטירוף מערכות ברשת, אחרי שעשתה לייק לפוסט שעלה בחשבון המעריצים, שטען כי: "סלינה גומז לכאורה מאשרת שהיא במערכת יחסים". אלא שסלינה לא רק אהבה את הדיווח, אלא גם הגיבה לו כשכתבה - "עובדות". צילומי מסך שצולמו על ידי מעריצים חדי עין גרמו לרבים מהם לחשוב שהחשבון שלה אפילו נפרץ בעקבות הפעילות החריגה, במסגרתה הגנה על היחסים החדשים, כפי שדיווח הלילה מגזין Page Six.

סלינה גומז (צילום: מתוך אינסטגרם)
מגינה בחירוף נפש על היחסים החדשים. התגובות של סלינה בחשבון המעריצים | צילום: מתוך אינסטגרם

בין התגובות, חלקן הספיקו מאז להימחק, שמאשרות את הזוגיות עם חברו הטוב של האקס, כתבה גומז על בני: "הוא עדיין טוב יותר מכל מי שאי פעם הייתי איתו, הסוף". כמו כן ציינה כי "הוא הכל בשבילי". בתגובה אחרת, הודיעה הזמרת בפני מעריץ שלשיטתה לא פרגן מספיק ככל הנראה, כי: "אם אתה לא יכול לקבל אותי בשמחה שלי, אז אל תהיה בחיים שלי בכלל".

כמה שעות לאחר מכן סלינה הלהיטה שוב את הרוחות, הפעם כששיתפה בסטורי תמונה שלה מתכרבלת עם מישהו שנראה כמו בלנקו. בהמשך העלתה סטורי אחר שבו הציגה טבעת עם האות שבה מתחיל שמו של בן זוגה החדש, לכאורה, כמובן. שכן הנציגים של הזמרת והמפיק, ששמו המלא הוא בנימין יוסף לוין, טרם הגיבו רשמית.

סלינה גומז (צילום: מתוך אינסטגרם)
הסטורי של סלינה עם הטבעת. של בני? | צילום: מתוך אינסטגרם

סלינה ובני עבדו יחד ב-2021 על השיר שלה I Can’t Get Enough, ונותרו קרובים מאז. אלא שהדיבור שהשניים לקחו את היחסים האפלטוניים לצעד הבא רוחש כבר זמן מה. בתחילת החודש שעבר היא הגיבה לפוסט שלו על ספר בישול שהוציא, וכתבה "סוף סוף". בנוסף היא גם שיתפה את הפוסט שלו אצלה בחשבון וכינתה את בני: "אחד המועדפים" (עליה, כמובן), כאשר אפילו אמא שלה עוקבת אחריו ברשתות.

למרות העדויות הרבות המקשרות בין השניים, מעריצים רבים מודאגים מהיחסים החדשים אחרי שבעבר בלנקו התבטא על כוכבי פופ באופן פחות ראוי, ביניהם גם גומז לכאורה והאקס ביבר. חודשים לפני ששחררה את קו הקוסמטיקה שלה, Rare Beauty, אמר בני בריאיון, "הם אומרים (כוכבי פופ), 'זה הסינגל החדש שלי והנה ליין האיפור שלי', וג'סטין רק אומר 'יו, יש לי פצעון ויש לי חרדה היום', הוא תמיד היה מודע בדברים האלה". מעריצים רבים הניחו שהוא משחיר את גומז, שכאמור לא נותנת לאף אחד להפריע לה כרגע.

סלינה גומז (צילום: מתוך אינסטגרם)
בר המזל, המפיק היהודי-אמריקאי, בני בלנקו | צילום: מתוך אינסטגרם

נזכיר שסלינה וג'סטין יצאו און אנד אוף במשך שמונה שנים. הפעם האחרונה שבה נפרדו הייתה במרץ 2018, חודשים ספורים לפני שנישא לאשתו, היילי ביבר. שנה קודם, שמה של סלינה נקשר לדה וויקנד, כאשר יצאו יחד מספר חודשים בודדים.