מהרגע שנולד בדצמבר 2009, מייסון דיסיק היה רגיל למצלמות שנדחפות מול פניו, ואולי זו הסיבה שהוא נמנע מלהצטלם כבר כמה שנים טובות. הנער, שחגג לפני כשנה את בר המצווה שלו, יצא בשבוע שעבר למסעדה יחד אביו סקוט דיסיק, וצלמי הפפראצי תיעדו אותו אחרי הרבה זמן שקהל המעריצים לא ראה אותו. הלוק שלו הצליח לבלבל את כולם - וגם אותנו. 

כמה ימים אחרי שאמא שלו, קורטני קרדשיאן, ילדה את בנה הרביעי רוקי 13, הילד המשותף הראשון שלה ושל טראוויס בארקר, מייסון ואביו יצאו יחד למסעדת נובו במאליבו, קליפורניה. מייסון הלבוש בג'ינס רחב וחולצת טריקו שחורה התהדר ברעמת שיער שעוד לא ראינו עליו, ונראה ממש בוגר.

View this post on Instagram

A post shared by Page Six (@pagesix)

כבר במשך כמה עונות של הסדרה "משפחת קרדשיאן" מייסון לא מעוניין להצטלם וגם כשאמו וטראוויס נישאו, הוא בחר שלא להופיע בתמונות המשפחתיות. מקורבים טוענים שהיא "משווע" לתחושת נורמליות כשהוא נמצא בסביבת משפחתו המפורסמת. "הוא לא רוצה שום חלק בזה. הוא גם לא ברשתות החברתיות", הסבירה אמו, קורטני קרדשיאן, בפודקאסט "לא רזה אבל לא שמנה" באוקטובר 2022.

לאחרונה קורטני אף הואשמה שהיא "מרחיקה את מייסון" מהמשפחה, כשחגגה את יום הולדתה ה-44 לצד ילדיה פנלופי (10) וריין (8) ורק מייסון לא הופיע בתמונות מהאירוע. המעריצים לא נרגעו כשלא ראו את מייסון בחגיגה, ותקפו אותה בשאלות: "איפה מייסון? למה הוא לא שם?", אך עוקבים אחרים מיהרו להסביר שמייסון פשוט לא בקטע של של מצלמות ותמונות ברשתות החברתיות.

קורטני קרדשיאן ובנה הבכור מייסון דיסיק (צילום: instagram)
מייסון ב-2020 לצד אמו, קורטני קרדשיאן | צילום: instagram