דוגמנית העל הברזילאית בת ה-42, אדריאנה לימה, התייצבה השבוע בהקרנת הבכורה של הסרט "משחקי הרעב: הבלדה על ציפורי השיר והנחשים" בלוס אנג'לס, וצעדה על השטיח האדום. למרות שמלאכית "ויקטוריה'ס סיקרט" לשעבר נראתה מדהים כתמיד, מעריצים רבים לא יכלו שלא להבחין בשינויים הדרסטיים בפניה.

"לא היה לי מושג שזה אותו אדם", ציין אדם אחד בתגובה לתמונות של לימה מהפרמיירה, ואחריו מגיב אחר הוסיף: "מה היא עשתה?". רבים שיערו שהדוגמנית הברזילאית עשויה להיות "עדיין נפוחה" בעקבות "מתיחת פנים" פוטנציאלית, אך אחרים הדגישו כי "יש נפיחות ברורה באזורים מסוימים בהשוואה לאחרים". מעריץ אחר טען: "אלה לא רק עיני שועל - אלא ניתוח אף חדש". כמה טענו שאיפור יכול להיות הגורם למראה השונה, וכתבו דברים כמו "תופתעו איזה הבדל זה יכול לעשות אם לא שמים אותו נכון".

אדריאנה לימה (צילום:  Axelle/Bauer-Griffin | Victor Boyko , getty images)
אוקטובר 2023 | נובמבר 2023 | צילום: Axelle/Bauer-Griffin | Victor Boyko , getty images

היו גם הרבה אנשים שתהו אם לימה בהיריון. לימה ילדה בן בשם סיאן, באוגוסט 2022. "לגבי התגובות על היריון, היא ילדה בשנת 2022", אמר אחד הגולשים ברשת, והמשיך להצביע על כך שנראה כי רבים משינויי הפנים נובעים מההיריון. גם אם היא אכן בהיריון, כמה ציינו ש"היריון לא גורם לעיני שועל" או "אף קטן יותר". עם זאת, הוא יכול לגרום לשפתיים להתנפח.

לצד כל התגובות וההשערות, כמה מעריצים מיהרו לגנות את הפרשנויות השונות, וטענו שהיא כנראה פשוט עלתה במשקל. "היא עלתה במשקל וזהו. היא עדיין לוהטת פי 100 יותר מכל אחד מאיתנו", כתב אדם אחד, בעוד אחר הוסיף: "אנשים בתגובות שכחו איך גוף האדם פועל". "היא אנושית. היא אמא. אנחנו מתפתחים וכך גם הגוף שלנו", העיר מישהו אחר. "אנשים מזדקנים", נכתב בהערה אחרת, "אפילו סלבריטאים". קומץ מגנים המשיכו לקרוא לכל הפטפוטים "כל כך אכזריים" והזכירו לאחרים שייתכן שלימה חווה "מצב בריאותי בסיסי שאיננו יודעים עליו דבר".

אדריאנה לימה באלכסנדר וונג (צילום: getty images, gettyimages)
אדריאנה לימה ב-2022 בהיריון | צילום: getty images, gettyimages

יממה אחרי שהרשת געשה, לימה החליטה שהיא לא עוברת בשתיקה על הספקולציות סביבה והבהירה בסטורי שלא עשתה שום הליך קוסמטי בפניה: "אלו פניה של אמא עייפה של מתבגרת אחד, שתי בנות לפי גיל ההתבגרות, ילדון אחד פעיל מאוד, תינוק בן שנה שלומד ללכת ושלושה כלבים. תודה על הדאגה שלכם".

אדריאנה לימה (צילום: adrianalima, instagram)
צילום: adrianalima, instagram