ביממה האחרונה וויל סמית' נמצא בעין הסערה לאחר ששמו עלה לכותרות, בעקבות ריאיון של בראדר בילאל, אדם שטען שהוא חברו ועוזרו לשעבר של השחקן, שהצהיר שראה את סמית' והשחקן חברו הטוב דוויין מרטין נתפסו בחדר הלבשה מקיימים יחסי מין לפני שנים. "פתחתי את הדלת לחדר ההלבשה של דוויין, וראיתי אותו ואת וויל מקיימים יחסי מין אנאליים", סיפר בריאיון שהפך לוויראלי.

מאז, נציגו של וויל כבר הספיק להכחיש את הטענה לחלוטין - ומסר ל-TMZ כי "הסיפור הזה מומצא לחלוטין והטענה שקרית באופן חד-משמעי". שעות ספורות לאחר מכן, התקבלה תפנית נוספת בעלילה לאחר שצלמי פפראצי תפסו את לא אחרת מאשר אשתו של וויל, ג'יידה פינקט סמית', מחוץ לבניין אולפנים בעיר ניו יורק - ושאלו אותה מה דעתה על הטענות נגד וויל ודוויין. 

View this post on Instagram

A post shared by TMZ (@tmz_tv)

ג'יידה, שהייתה באמצע שיחת טלפון ומיהרה לרכב שחיכה לה בצד הכביש, הסתפקה בשתי מילים בלבד - וכך הגיבה: "אנחנו תובעים". השחקנית נראתה מאוד רצינית במילותיה - ולפי מקורב לזוג, השניים אכן שוקלים את אפשרויותיהן המשפטיות אל עבר קרב משפטי עתידי נגד בילאל. 

זו לא הפעם הראשונה שעולות טענות על קשר אינטימי בין סמית' למרטין. כבר בשנת 2012 הצהובון "סטאר" רמז שסמית' הומוסקסואל וכי הוא מבלה בחופשות אקזוטיות עם מרטין - במה שנראה יותר מחופשה של חברים טובים. על פי המגזין, השניים יצאו לחופשות יחד במיאמי, טרינידד ולאס וגאס, ועל אף שלא נאמר בפירוש שהקשר ביניהם רומנטי, הצהובון בהחלט רמז שבכך מדובר. "ג'יידה לא יכולה לסבול את מערכת היחסים של וויל עם דוויין", אמר מקור לצהובון. "היא מרגישה כאילו וויל מנפנף בזה בפרצופה, מבלה איתו כל יום ולוקח אותו לחופשות אקזוטיות בזמן שהיא נשארת בבית לבד". 

וויל סמית', דוויין מרטין (צילום: Kevin Winter/Getty Images)
רק חברים טובים? וויל סמית' ודוויין מרטין | צילום: Kevin Winter/Getty Images