אחרי שפיזרה רמזים עמומים, הראפרית האמריקאית קארדי בי עלתה ללייב באינסטגרם, ומול 169 מיליון עוקביה היא חשפה כי היא ובן זוגה ב-6 השנים האחרונות אופסט - נפרדו. השניים נישאו ב-2017 והביאו יחד שני ילדים משותפים. כבר ב-2020 קארדי הגישה בקשה לגירושים, אך השניים החליטו לבסוף להמשיך להיות יחד.

כך אמרה קארדי (31) לעוקביה בלייב: "אני רווקה כבר תקופה, אבל לא ידעתי איך להגיד לעולם. אבל אני מרגישה כאילו היום היה כמו סימן בשבילי. לא ידעתי איך לספר לכם - אבל זה ככה כבר תקופה. אני רוצה להתחיל את 2024 רעננה ופתוחה. אני סקרנית לחיים החדשים שלי, להתחלה חדשה. אני מתרגשת".

העדכון בסטטוס של מערכת היחסים מגיע לאחר שקארדי ואופסט השתתפו באותו אירוע ביום ראשון בערב - פסטיבל המוזיקה TikTok In the Mix באריזונה - אך לא הצטלמו יחד. ב-4 בדצמבר קארדי גם שיתפה רצף סטוריז שרמז לפרידה, בהם כתבה :"אתם מכירים את זה שאתם פשוט גדלים ומתרחקים ממערכות יחסים, נמאס לי מלהגן על רגשותיהם של אנשים. אני צריכה לשים את עצמי במקום הראשון".

קארבי בי, אופסט (צילום: 	Amy Sussman)
צילום: Amy Sussman

מאז ומתמיד מערכת היחסים בין קארדי לאופסט הייתה מאופיינת בעליות ומורדות. ב-2018 נחשפה קלטת סקס בכיכובו של אופסט, בה הוא נראה בוגד בקארדי והשניים הודיעו על פרידה. ב-2020 קארדי אפילו הגישה במפתיע בקשה לגירושים מבן הזוג, ומקרובים לשניים שיתפו שהסיבה לכך היא בגלל שורת בגידות של אופסט, אך לאחר מספר חודשים ביטלה את הבקשה. ב-2021 הזוג החליט לתת הזדמנות נוספת לקשר, אולם כעת נראה שהקשר הגיע לסיומו.