כוכבת "בוורלי הילס 90210" שאנן דוהרטי אובחנה כחולה בסרטן השד ב-2020. מאז היא הצליחה להתגבר עליו, אך לאחרונה מצאה את עצמה נאבקת שוב במחלה. בתוך כל זה, דוהרטי (52) גילתה כי בעלה מזה 12 שנים, קורט איזווארינקו, ככל הנראה בוגד בה, וכעת נציגיה מאשרים כי היא הגישה בקשה לגירושים.

"לא הייתה לה אפשרות אחרת", כך אמרה היח"צנית של דוהרטי, לסלי סלואן, בהצהרה למגזין "page six" על הגירושים של דוהרטי מבעלה קורט. "גירושים הם הדבר האחרון ששאנן רצתה. לצערה, היא הרגישה שלא נותרה לה אפשרות אחרת", אמרה.

שאנן דוהרטי, קורט איזווארינקו (צילום: 	Frank Trapper, getty images)
צילום: Frank Trapper, getty images

"ניתן ליצור קשר עם הסוכן של קורט, קולייר גרים מכיוון שהוא מעורה בפרטים היותר אינטימיים", הוסיפה סלואן, ורמזה כי נוכחותה של אישה אחרת היא זו שגרמה לגירושים. גרים טרם הגיב. אתר TMZ דיווח כי דוהרטי הגישה את מסמכי הגירושים ביום שישי בלוס אנג'לס, והצהירה כי השניים פרודים מאז ינואר.

מקורות אמרו שדוהרטי - שאובחנה כחולת סרטן השד בשלב 4 בפברואר 2020 ומאז כבר ניצחה אותו - נמצאת שוב במצב בריאותי לא טוב, מה שהופך את הפרידה ה"חריפה" שלהם לקשה עוד יותר. דוהרטי אמרה בעבר בריאיון למגזין "פיפל" כי המאבק הראשון שלה בסרטן השד שינה את נישואיה עם איזווארינקו לטובה. "הסרטן חיזק אותנו", אמרה אז. "לקורט ולי יש הערכה הרבה יותר עמוקה זה לזה עכשיו".

שאנן דוהרטי, קורט איזווארינקו (צילום: 	Angela Weiss, getty images)
צילום: Angela Weiss, getty images