נציגו של השחקן וויל סמית' מכחיש טענה חדשה, לפיה הוא והשחקן חברו הטוב דוויין מרטין נתפסו בחדר הלבשה מקיימים יחסי מין לפני שנים, וקורא לטענה "שקרית באופן חד משמעי".

בראדר בילאל, גבר שטען שהוא חברו ועוזרו לשעבר של השחקן, עלה לכותרות אתמול (שלישי) אחרי שהצהיר בריאיון שראה את סמית' ומרטין מקיימים יחסי מין. "פתחתי את הדלת לחדר ההלבשה של דוויין וראיתי אותו ואת וויל מקיימים יחסי מין אנאליים. הייתה ספה, וויל היה רכון על הספה ודווין עמד והרג אותו, רצח אותו. זה היה רצח שם". 

וויל סמית', דוויין מרטין (צילום: Kevin Winter/Getty Images)
סמית' ומרטין | צילום: Kevin Winter/Getty Images

נציגו של סמית' הכחיש את הטענה לחלוטין ואמר ל-TMZ: "הסיפור הזה מומצא לחלוטין והטענה שקרית באופן חד משמעי". בנוסף, מקור סיפר ל-TMZ שסמית' שוקל לנקוט בצעדים משפטיים בעקבות דבריו של בילאל. מנגד, מרטין עדיין לא התייחס בפומבי לטענות. 

וויל סמית', ג'יידה פינקט סמית' (צילום: Arturo Holmes/FilmMagic, Getty Images)
וויל סמית', ג'יידה פינקט סמית' | צילום: Arturo Holmes/FilmMagic, Getty Images

זו לא הפעם הראשונה שעולות טענות על קשר אינטימי בין סמית' למרטין. כבר בשנת 2012 הצהובון "סטאר" רמז שסמית' הומוסקסואל וכי הוא מבלה בחופשות אקזוטיות עם מרטין - במה שנראה יותר מחופשה של חברים טובים. על פי המגזין, השניים יצאו לחופשות יחד במיאמי, טרינידד ולאס וגאס, ועל אף שלא נאמר בפירוש שהקשר ביניהם רומנטי, הצהובון בהחלט רמז שבכך מדובר. "ג'יידה לא יכולה לסבול את מערכת היחסים של וויל עם דוויין", אמר מקור לצהובון. "היא מרגישה כאילו וויל מנפנף בזה בפרצופה, מבלה איתו כל יום ולוקח אותו לחופשות אקזוטיות בזמן שהיא נשארת בבית לבד".