כשאמילי רטאייקאוסקי וסבסטיאן ביר-מק'קלארד התחתנו בטקס קטנטן בבית משפט בניו יורק ב-2018, הם היו בזוגיות רק כמה שבועות. על פניו, נראה שהדברים זזו מהר מאוד, אבל האמת היא שהשניים היו חברים קרובים שנים לפני כן, וביר-מק'קלארד עצמו העיד בעבר ששנות החברות שלהם היו כמעין אודישן שאמרטה עשתה לו.

הזוגיות בין השניים נראתה מוצלחת. אמרטה אמנם לא שיתפה המון ממנה, אבל היא פרחה אישית ומקצועית במהלך השנים האלה, והשניים גם הביאו לעולם בן בשם סילבסטר. לכן, כשהיא נראתה ללא טבעת הנישואים שלה ושמועות על בגידה וגירושים החלו לצוץ, המעריצים של הדוגמנית, הסופרת ויזמית האופנה היו מופתעים ומאוכזבים.

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

אמילי עדיין לא הגיבה על השמועות, אבל השניים מבלים זמן בנפרד נכון לרגע זה, והיא אפילו עשתה לייק בטוויטר לכמה ציוצים שתומכים בה - ויוצאים נגדו. 

על פי השמועות, סבסטיאן בגד באמילי, ככל הנראה יותר מפעם אחת, והיא עומדת להתגרש ממנו. עכשיו, מקור המקורב אליה מספר ל-Page Six: "סבסטיאן מתחנן שהיא תיתן לו הזדמנות שנייה. זה לא עומד לקרות כי היא עשתה קצת חקירה משל עצמה וגילתה אפילו יותר דברים שהוא עשה מאחורי הגב שלה".

בעוד המקור הספציפי הזה לא אופטימי לגבי האופציה שהשניים יישארו ביחד, מקור נוסף חושף עוד קצת מאחורי הקלעים של הזוגיות הזאת, ואיך היא נתפסה בסביבה הקרובה אליהם - סצנת התרבות והאמנות של ניו יורק ולוס אנג'לס. 

אמילי רטאייקאוסקי ובעלה (צילום: אינסטגרם)
"כל החברים שלהם אהבו לראות אותם בעיתונים ובכותרות" | צילום: אינסטגרם

"מה שהיה להם היה ממש מיוחד", אומר המקור. "כל החברים שלהם אהבו לראות אותם בעיתונים ובכותרות. הם היו כל כך יפים, אבל לקשרים הכי יפים יש לפעמים סוף מכוער. אני לא יודע מה האמת לגבי ההתנהגות של סבסטיאן, ואני לא מגן עליו, אבל אני יודע ששניהם כואבים. זה מאוד עצוב. הם אנשים מאוד שונים אבל הם התחברו וזה פשוט עבד. כולם ממש התרגשו עבורם. הם התחתנו מהר מאוד, אבל זה היה הגיוני. אני חושב שאנשים לא חשבו שהוא היה מספיק טוב בשבילה, אבל היא הבינה אותו. היא האישה האולטימטיבית, הוא גבר חתיך והם שניהם מאוד חכמים - אמילי מאוד, מאוד חכמה. היא יותר מדוגמנית והוא יותר ממפיק קולנוע. הוא בן אדם מגניב, וביחד הם היו זוג סופר יצירתי, חכם ושונה, בגלל זה זה כל כך קשה. הם היו פאוור קאפל".