ג׳סטין ביבר והיילי בולדווין רק רצו לבלות קצת בנעימים ב-San Vicente Bungalows, מועדון פרטי ואקסקלוסיבי בהוליווד - אתם יודעים, כמו זוג מן השורה. סתם, לא: זה מועדון שידוע בחוקים הנוקשים שלו לגבי דיסקרטיות, שימוש בטלפונים וצילום תמונות, ולכן הפך למקום בילוי מועדף על סלבריטאים. 

הניוזלטר של המועדון לחודש אפריל כלל את תמונת הפפראצי הבאה, בה נראה הזוג ביבר-בולדווין יוצא מהמקום. אתם בטח תוהים מה תמונת פפראצי עושה בניוזלטר של מועדון המתגאה בדיסקרטיות שלו - והתשובה היא שמדובר באזהרה. ״התמונה מטה הופצה ברשת בתחילת השבוע״, נכתב לצדה. ״בתוך פחות מ-24 שעות, הצוות שלנו גילה מי האורח האחראי להזמנת הפפראצי. החבר שהביא את האורח הנ״ל למועדון שלנו כבר לא חבר בו״. 

ג'סטין ביבר (צילום: מתוך האינסטגרם)
מי מתעסק? ביבר | צילום: מתוך האינסטגרם

המועדון הזהיר: ״אנחנו רוצים להזכיר לכם את המדיניות של המועדון, אליה אנחנו מתייחסים ברצינות יתרה: צילום או הסרטה מכל סוג בתחומי המועדון או בסביבתו הם אסורים בהחלט, ואסור לכתוב ברשתות החברתיות על המועדון, הפעילויות שנערכות בו, חבריו והאורחים שלהם. אנחנו לא רק רואים בכם מחויבים לחוקים הללו, אלא גם מחויבים לכך שהאורחים שלכם יקפידו עליהם. במידה ואורח של חבר מסוים לא ייצמד לחוקים, חברותו תועמד להשעיה או לביטול לאחר בדיקה של הנושא״. 

התמונה של הזוג ביבר שצולמה במועדון זכתה להתנפלות מצד מדורי הרכילות: מגזין ווג, למשל, התלהב ש״ג׳סטין והיילי ביבר יצאו לדייט רומנטי קטן בסן ויסנטה בונגלוז״. זו, אגב, לא פעם ראשונה שהמועדון נאלץ להתמודד עם פרשה כזו: ב-2019 אחד מחבריו הדליף ידיעה על פגישה שנערכה במקום בין הבמאי סטיבן ספילברג לבין מנכ״ל נטפליקס טד סארנדוס, וכעונש נזרק מהמועדון. מקור בתעשיית הבידור אמר אז למגזין Page Six: ״מאוד קשה להיכנס לשם - אבל מאוד קל להיזרק החוצה״.