צילום וראיון: הילה סלפטר

ארבעה חודשים אחרי שדור רפאלי ועדן פינס נפרדו לתדהמת המעריצים, פינס כבר התאהבה בבן הזוג הנוכחי שלה, אילן מסיקה ורפאלי לעומתה, לקח לידיו את מצלמת העונה הנוכחית של "מחוברים". בשבוע שעבר סיפקנו לכם הצצה מאחד הפרקים, בו רפאלי סיפר על התמונה שנתקבל בה של פינס ומסיקה ואמר: "אני סיימתי את מערכת היחסים והיא הייתה מאוהבת מעל הראש".

הבוקר הדוגמנית החרוצה התייצבה, בלי לשכוח את קימבה בבית, על סט הצילומים של Lady Million Fabulous, הבושם מבית paco rabanne. היינו איתה ושאלנו אותה שם מה היא בדיוק חושבת על האמירות של האקס. "אני לא נוגעת בזה ולא נכנסת לזה".

"אני מאוד אוהבת אותו ומעריכה אותו, בן אדם מקסים", הוסיפה פינס, "אני חושבת שמה שהיה, שנינו יודעים ביננו טוב מאוד ואני לא ארחיב יותר מזה כדי לשמור על כבוד כולנו. מאחלת לו המון בהצלחה וחוץ מזה אני אובר איט, מזמן".

אתם בקשר היום?

"מדי פעם, דברים חשובים כזה. לא יותר מידי".

כזכור, שבוע חלף מאז האסון בהר מירון, ולא מעט סלבס חטפו ביקורות ברשתות החברתיות על כך שבחרו להמשיך עם הפעילות הסושיאלית. "תשמעי, אני יכולה להגיד על עצמי שאני לקחתי הפסקה אבל בגללי אני גם ככה לא פעילה בשישי שבת, זה הזמן שלי עם עצמי אבל זו הייתה מכה גדולה מאוד בשביל כולנו".

עדן פינס בצילומים לבושם. מאי 2021 (צילום: רפי דלויה)
מאוהבת באילן מסיקה מעל הראש. עדן פינס מהממת | צילום: רפי דלויה
עדן פינס בצילומים לבושם. מאי 2021 (צילום: רפי דלויה)
אובר איט. פינס | צילום: רפי דלויה
עדן פינס בצילומים לבושם. מאי 2021 (צילום: רפי דלויה)
תמיד איתה. קימבה | צילום: רפי דלויה