בשבועות האחרונים נראה שהסלבס המסכנים נדבקו במגפה אחרת לגמרי מהקורונה - מגפת הלייבים שתופסת תאוצה בכל רחבי העולם. מאז שנכנסה הקורונה לחיינו יותר ויותר כוכבים התחילו להיכנס לטירוף הלייבים באינסטגרם, כשהם מפטפטים עם החברים הכוכבים שלהם או עם המעריצים על נושאים ברומו של עולם. למקרה שתהיתם, אנחנו אכן צופים בשיחות רק כדי למצוא סיפורים מרגשים כמו אלו שעלו בשיחה בין הזוג המאוהב, ג'סטין ביבר והיילי בולדווין, לבין דוגמנית העל, הרווקה הנצחית – קנדל ג'נר.

קנדל והיילי היו בסטיז עוד לפני תקופת ג'סטין, וכשג'סטין שאל אותה אם היא חשבה שבפרק זמן כל כך קצר חברתה הטובה ביותר תכיר בן זוג חדש, תעבור לגור איתו ותינשא לו, קנדל השיבה בבטחון "האמת שלא. כמובן שקיוותי שזה יצליח בניכם כי היילי היא החברה הכי טובה שלי, וזה שזה עובד עושה אותי ממש מאושרת", היא אמרה, וג'סטין הזכיר לה שבחתונה של השניים היא הייתה שיכורה למדי ובכתה מספר פעמים במהלכה. נשמע כמונו.

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

מה עוד גילינו? מסתבר שהיילי וקנדל הכירו בהקרנת הבכורה של "משחקי הרעב" כשקנדל הייתה רק בת 16 (!). קנדל סיפרה שכשהיא התחילה לדגמן היא סבלה בהתחלה מהרבה בדידות, עד הגיעה היילי. "הייתי המון בניו יורק והייתי לבד, והיילי הייתה החברה הראשונה שלי שם. למעשה היילי היא הסיבה שאני אוהבת את ניו יורק". אווו!

כנראה שהדבר הכי מנחם מכל השיחה בין השלושה היה לשמוע מה דוגמנית העל קנדל עושה בזמן ההסגר בביתה, ולמרות שהיא מתרחקת ממסכים כמו מאש (בניגוד אלינו), רוב השגרה שלה די זהה לשלנו. "אני קמה בבוקר, מטיילת עם הכלבים, ומנסה להעסיק את עצמי – אני קוראת הרבה, מציירת והתחלתי לעשות טיי דיי", טוב, אז אולי זה לא *הכי* דומה לשגרה שלנו, אבל הכי קרוב שהיה אי פעם.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on