לפני קרוב לחודשיים כל משפחת טראמפ המורחבת ארזו את המזוודות, נפרדו מהבית הלבן, והתמקמו בשכונות יוקרתיות בכל רחבי פלורידה. טראמפ, מלניה ובנם בן ה-14 בארון, השתקעו באחוזה של טראמפ במאר-א-לאגו, ובתו של טראמפ, איוונקה, ממתינה בסבלנות שהבית שהיא בונה יהיה מוכן. עד אז, איוונקה, ג'ארד וילדיהם המתוקים מעבירים את הזמן במיאמי, והפפראצי האחרון שהגיע של הזוג גרם לנו לשפשף את העיניים בפליאה.

איוונקה וג'ארד צולמו בעיצומו של אימון בוקר במיאמי במהלכו הם נראים חיוניים מתמיד: איוונקה (אמא לשלושה, אנחנו מזכירים), נראתה כמו סלבריטאית אמיתית עם טייץ שחור, גופייה שחורה וכובע שחור והציגה גזרה ספורטיבית ובלתי נתפסת, וג'ראד הלך על חולצה פשוטה בכחול בהיר ומכנסיים קצרים בכחול כהה. השניים העבירו את הריצה עם חיוכים ופטפוטים, וגרמו לכל עניין הספורט להיראות הרבה יותר מפתה משחשבנו.

זו אחת הפעמים הראשונות שג'ארד ואיוונקה נתפסים בעדשת הפפראצי מאז שעברו למיאמי, והשניים מחכים כאמור לעבור לנכס המיליונים שהם בונים ב"בונקר המיליארדרים". איוונקה וג'ראד קנו בשכונה שטח בכ-31 מיליון דולר, ובתמורה יזכו לאבטחה צמודה של 24 שעות ביממה על ידי כוחות השיטור המקומיים, שתוארו על ידי ראש העיר לשעבר כ"משרתים".

View this post on Instagram

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump)