בשבוע שעבר, ואחרי חודשים ארוכים של ציפיה - המשפט (בתקווה האחרון) של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי החל. השניים נפגשו בפעם השניה מאז שהתגרשו בבית המשפט, הפעם כדי לדון על הסכם המשמורת על ששת ילדיהם המשותפים.

כעת, מקורבים שמעורים בנעשה בתוך כותלי בית המשפט שופכים עוד קצת אור על מערכת היחסים הקלוקלת בין הזוג המאוהב לשעבר, וכמו שזה נראה כרגע - אף אחד מהצדדים לא מתכוון לוותר.

View this post on Instagram

A post shared by ❥ Angelina Jolie (@queenofhollywoods) on

 בראד ריכז רשימה אימתנית של כ-21 עדים, בניהם חברתה לשעבר של אנג'לינה, שיגיעו להעיד לטובתו במשפט, כשהיעד הסופי שלו הוא להשיג חלוקה של 50-50 עם אנג'לינה בביקורי הילדים. "הם מגוננים על הילדים עד כמה שאפשר, אבל הם כבר מספיק גדולים כדי להבין מה קורה, וזה שהם מבינים שהם במרכזו של קרב כבר כל כך הרבה זמן - שובר לבראד את הלב", מסר המקורב. "אנג'לינה היא אמא מאוד מגוננת והיא תילחם בכולם כדי להגן עליהם, גם אם זה אבא שלהם. היא גאה בכוחות שלהם ובבגרות שהם הראו לאורך הסיוט הזה".

כזכור, בראד השיק לפני כחודש מערכת יחסים חדשה ונוצצת עם הדוגמנית הגרמנייה ניקול פוטורלסקי (27), מהלך שככל הנראה לא עזר לשקם את הקשר ההרוס של הזוג הנוצץ לשעבר. "התקשורת בין בראד ואנג'לינה פשוט לא קיימת", מסר המקורב. "זה כבר תקופה אכוכה שהם מאשימים זה את זו ומפנים אצבעות מאשימות, וזה רק החמיר כשהם הבינו שהם לא יכולים להתפשר פנים מול פנים". Mako סלבס מתגעגעים לתקופת בראנג'לינה.

View this post on Instagram

A post shared by Brad W. Pitt (@unofficialbradpitt) on