"ידעתי שאיבדתי את הבן שלי": בטור דרמטי שפרסמה בניו יורק טיימס, מייגן מרקל, אשתו של הנסיך הארי, חשפה כי עברה הפלה במהלך השנה האחרונה. כנראה שהארי ומייגן, שעזבו את משפחת המלוכה באפריל האחרון ומאז הם משתקעים בלוס אנג'לס, נכנסו להריון אחרי עזיבת המשפחה, והתמודדו עם ההפלה המורכבת בעודם בארצות הברית.

"משהו היה לא נכון. החלפתי לארצ'י חיתול והרגשתי כאב חד. התמוטטתי על הרצפה עם ארצ'י על הידיים שלי, התפתלתי, אבל ניסיתי לעשות הכל כדי לשמור עלינו רגועים", היא כתבה. "הרגשתי בכל החושים שלי שמשהו לא כשורה. ידעתי, תוך כדי שאני מחזיקה את בני הראשון, שאיבדתי את השני".

הנסיך הארי ומייגן מרקל משיקים את התינוק (צילום: WPA Pool / Pool, Getty images)
"התמוטטתי עם ארצ'י על הידיים". מייגן מרקל, הארי ובייבי ארצ'י | צילום: WPA Pool / Pool, Getty images

מייגן חשפה שעברה את הלידה השקטה ביולי האחרון, ביום שהתחיל כמו "כל יום אחר". הדוכסית מסאסקס סיפרה כי היא התעוררה בבוקר, האכילה את הכלבים, אספה את שיערה לקוקו והוציאה את ארצ'י מהעריסה. מייגן סיפרה שבעודה מחזיקה בבנה התינוק, כאב חד פילח את הבטן שלה – והיא קרסה.

"שעות לאחר מכן שכבתי במיטת בית החולים כשאני מחזיקה בידו של בעלי. הרגשתי את הרוגע של כף היד שלו ונישקתי את הצוואר שלו, שהיה רטוב מדמעות", היא כתבה. "הסתכלתי על הלב שלו נשבר, בזמן שהוא מנסה לאסוף את הרסיסים השבורים שלי. בהיתי בקירות הלבנים הקרים ועצמתי את העיניים. ניסיתי לדמיין איך אנחנו מחלימים".

מייגן מרקל (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם - meghanrachmarkle)
מייגן מרקל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם - meghanrachmarkle

הנסיך הארי ומייגן מרקל נישאו בטקס מפואר ומרגש לפני כשנתיים, וחודשים בודדים לאחר מכן הביאו לעולם את בנם הראשון – ארצ'י. בינואר השנה, ואחרי שספגו הרבה אש מהתקשורת הבריטית, הזוג הודיעו כי הם יעזבו את משפחת המלוכה – ושלושה חודשים לאחר מכן הם כבר התחילו להתמקם בעיר בה מייגן גדלה – לוס אנג'לס. מאז השניים טסו בחזרה לבריטניה פעמים ספורות, וטרם דווח על איחוד רשמי עם משפחת המלוכה.