בקיץ הקרוב גל גדות, הוונדר וומן שלנו מעבר לים, תגדיל את המשפחה כשתביא לעולם את בתה השלישית. גל חשפה שהיא בהריון שלישי לפני כחודשיים, רגע אחרי טקס פרסי גלובוס הזהב אליו הגיעה עם שמלה שגרמה לרבים לחשוד בהריון. כעת, רגע לפני שהיא משנה את הטייטל לפלוס שלוש, גל התארחה בתוכנית של ג'ימי קימל ודיברה על כל הסוגיות הכי חמות.

הכוכבת בת ה-35 סיפרה בראיון על הרגע המרגש בו סיפרה לבנותיה על ההריון השלישי, ועל התגובה הקורעת שהיא קיבלה מהן. "עשינו מזה עניין גדול", היא סיפרה. "קנינו קאפקייקים לכל אחד מבני המשפחה כולל לכלב, והבאנו קאפקייק אחד נוסף. כשאלתי אותן 'אתן יודעות למי שייך הקאפקייק הזה?', והן התחילו לזרוק מלא שמות של בני משפחה. הצבעתי על הבטן, ואלמה (9) הייתה כזה 'לאאא!'".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

גל הרגיעה והסבירה שבתה הבכורה התרגלה לרעיון ועכשיו היא מתרגשת מהאחות הצעירה שמצטרפת למשפחה אחרי מאיה (4), והתחילה לספר על ההתמודדות של המשפחה עם הסגרים ועם הקורונה. בזמן שהיא סיפרה על חוויות איתן כולנו הזדהינו – היא סיפרה על אירוע לא נעים שקרה בזמן שכרות-קורונה מוכרת.

"בישלתי יותר מידי ושתיתי יותר מידי", היא ענתה כשנשאלה מה עשתה בזמן הקורונה. "זוכר את הימים של תחילת הקורונה, כשהתחלנו לשתות מימוזה וסנגריה ב-11 בבוקר? אז עשיתי את זה, ואז החלטתי לעשות סלט כרוב. התחלתי לחתוך את הכרוב וחתכתי את הקצה של האצבע שלי, ועד היום אין לי שום תחושה. ירון רץ לקרש החיתוך והחזיק את הקצה של האצבע שלי. הוא כל כך נגעל שהוא פשוט העיף אותה לפח, ושנינו היינו כזה 'מה נעשה עכשיו!? מה עושים!?'. זה היה בלגן, ואז הפסקתי לבשל". נשמעת החלטה טובה, גלוש.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)