על תפקידו בסרט "לעזוב את לאס וגאס" בו גילם אלכוהוליסט אובדני, ניקולס קייג' זכה בפרס האוסקר. בסוף השבוע האחרון, בו בילה שוב בלאס וגאס, קייג' גורש ממועדון כשעל פי עדויות הוא היה מרוסק לגמרי אחרי ששתה ויסקי יקר ושוטים של טקילה.

השחקן הגיע למקום כשהוא לבוש במכנסיים מנומרים ולכפות רגליים כפכפי אצבע מגומי. הוא התיישב על ספה צדדית וביקש מהמלצרית להגיש לו את האלכוהול. נוכח במקום שישב על הבר, סיפר למגזין ה-SUN הבריטי כי בהתחלה חשב שמדובר בגבר חסר בית שנכנס למקום "היה שיכור בטירוף" והתנהג בחוצפה לצוות, כשגילה שמדובר בקייג' היה "פשוט בשוק".

"הוא היה מרוסק לגמרי ונכנס לאיזה ויכוח עם הצוות", המשיך לספר על המקרה אותו הנוכח שהעדיף לשמור על אנונימיות. "באיזשהו שלב הוא הוריד את הנעליים שלו והסתובב יחף כשהוא מחזיק כוס של טקילה. אחר כך הוא צרח על אנשים שישבו שם, כאילו שהוא מנסה לפתוח איתם בריב - ואז הצוות של המקום ניסה לפנות אותו משם".

View this post on Instagram

A post shared by @detodounpocord (@detodounpocord2)

"הוא היה עד כדי כך שיכור שהוא בכלל לא הצליח לשים את הכפכפים שלו כשעובד המקום ליווה אותו החוצה. הוא הזמין אותנו 'להמשיך את הערב אצלו' אבל הוא היה נראה כל כך גמור שהחלטנו להישאר בבר".

כזכור, זו לא הפעם הראשונה שהשחקן המפורסם מוצא את עצמו מתועד בסיטואציה של שיכרות מופרזת. במרץ 2019, שוב בלאס וגאס, הוא היה שיכור לגמרי כשניסה להתחתן עם אשתו הרביעית בבית משפט בעיר. השנה החולפת הייתה בוודאי לא פשוטה עבור קייג', שנישא בפעם החמישית וגם איבד את אמו.

View this post on Instagram

A post shared by Movie Snack (@movie_snack)

View this post on Instagram

A post shared by Gwenbalancesesnews (@gwenbalancesesnews)