לפני כשנה, השחקנית הישראלית מיטל דוהן (44) כבשה את מדורי הרכילות בכל רחבי העולם, אחרי שנפרדה מבן זוגה, השחקן האגדי אל פצ'ינו (81) והבהירה שהוא "לא אוהב להוציא כסף". אחרי ראיונות חושפניים שבהם הצהירה כי "אם מישהו היה זבוב על הקיר בחדר השינה שלנו – הוא היה מופתע", כבר היינו בטוחים שאין שום סיכוי לקאמבק מפואר בין השניים. עד עכשיו.

הבוקר (ד'), הגיעו תמונות חדשות של אל פצ'ינו ממסעדה יוקרתית בבוורלי הילס, שבה העביר צוהריים שלמים עם לא אחרת מאשר האקסית, מיטל דוהן. אל פצ'ינו העביר את רוב הבילוי במסעדה כשהוא עסוק במכשיר הטלפון שלו ואפילו תועד עם אוזניות באוזניו, אך ברגע שקם כדי לעזוב את המקום, התגלתה מיטל, שהעבירה איתו את הארוחה כולה.

מיטל לבשה גופיה קטנה ומשובצת בגווני תכלת ונשנשה בתיאבון את הארוחה עם אל. לא ברור אם זה בעקבות הדברים הקשים שאמרה עליו או שכחה אמיתית, אבל מדורי הרכילות מעבר לים, שסיקרו באדיקות את הפרידה המתוקשרת של השניים, השמיטו לחלוטין את שמה של מיטל והסתפקו בתואר "אישה צעירה" כשתיארו את דייט הצוהריים של השחקן האגדי. האם אנחנו בתחילתו של קאמבק היסטרי? כנראה שרק ימים יגידו. עד אז, מציעים לאל שלא לקנות לה פרחים. יו נואו.

View this post on Instagram

A post shared by Mens And Womens (@speedworldfashion)