אחרי שבן זוגה, ג'ון לג'נד, הוציא קליפ חדש ובו נרמז על הריון מרגש שמתבשל – דוגמנית העל כריסי טיגן אישרה באופן רשמי שהיא בהריון שלישי ומרגש! הכוכבת בישרה את החדשות המרעישות בעמוד האינסטגרם שלה, אך שתלה רמזים עבים רבים בדרך לבשורה הרשמית, וכעת כבר ניתן לצפות לבייבי טיגן מספר שלוש, שצפוי להגיח לאוויר העולם בתחילת שנת 2021.

הבשורה על ההריון התחילה כשמועה לא רשמית עם הוצאת הקליפ החדש של בן זוגה – ג'ון לג'נד. בסרטון, בו כריסי וג'ון מככבים, השניים נראים מאוהבים מתמיד כשהם מתנשקים ומתחבקים על המסך, ולקראת סופו גם שני ילדיהם הקטנים מצטרפים. לאורך הצילומים המשפחתיים המצלמה עברה ברפרוף על גופה של כריסי וחשפה בטן הריון קטנה, וכשהרשת התחילה לגעוש סביב הידיעה – כריסי צייצה אימוג'י מאוהב.

שעות לאחר מכן דוגמנית העל אישה את הידיעה בסרטון שהעלתה לסטורי שלה, ובו היא מציגה לראווה את הבטן החדשה. "תראו את תינוק מספר שלוש", היא אמרה מחוייכת. "מה לכל ה... אלוהים", היא הוסיפה. 

אחרי שבישרה על ההריון, כריסי ענתה לשאלות של העוקבים בטוויטר, ושם התברר שהיא ציפתה לבייבי השלישי זמן רב. "אני עושה בדיקות הריון כל חודש כבר שנים ארוכות, מתפללת לקבל תוצאה חיובית יום אחד. מעולם לא יצאתי חיובית באופן טבעי", היא סיפרה. "בוקר אחד ג'ון קם בשלוש בבוקר לקראת תכנית בוקר שהוא השתתף בה, וקמתי איתו. תהיתי אם כדאי שאעשה את הבדיקה כדי לסיים עם האכזבה. עשיתי – ולא התאכזבתי". מרגש! 

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on