ג'רמי מיקס, הלוא הוא "האסיר החתיך", ידוע בחייו האישיים הסוערים. ואנחנו לא מדברים על רצף האירועים שהוביל אותו למאסר של שנתיים, אלא על הנישואים, הגירושים, הבגידות, הילדים המשותפים, וכעת – גם בת הזוג החדשה.

למי מכם שלא סגור על כל הפרטים, תנו לנו להזכיר לכם מאיפה זה מצלצל לכם מוכר: ג'רמי נכנס לחיינו אי שם בשנת 2014, כשהעולם חיכה בציפייה לתופעת רשת ולסיפור סינדרלה כמו זה של מיקס, ואכן, הוא הגיע: תמונת המאסר שלו הופצה בכל רחבי הרשת והוא צבר צבא מעריצים ומעריצות מרשים, ובשנת 2016, כשהשתחרר מהכלא – האסיר החתיך הצדיק את התואר - והתחיל לדגמן.

View this post on Instagram

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

מאז הוא הספיק לכבוש קמפיינים נחשקים, שערים של מגזינים, ואפילו להגיע לארץ הקודש להצטלם עם הגאווה הישראלית - בר רפאלי, אך בחייו האישיים הסערות רק הלכו וגדלו, עד לפרידה המתוקשרת מארוסתו ואם בנו – קלואי גרין, אותה הכיר בזמן שעדיין היה נשוי לאם בנו הבכור – מליסה.

כעת, שנה אחרי הפרידה, האסיר החתיך מציג את שותפתו החדשה לפשע, מעצבת האופנה ג'סיקה ריץ'. השניים נצפו בעיצומו של דייט לילי כשהם שועטים אל עבר מסעדת יוקרה בלוס אנג'לס, לבושים שחור מכף רגל ועד ראש ומחזיקים ידיים באגביות. אנחנו בתחילתה של זוגיות מופלאה, אבל כמו שאנחנו מכירים את מיקס – אנחנו כנראה עוד נשמע עליהם הרבה.

View this post on Instagram

A post shared by DARKFACE (@darkface_boy) on