קניה ווסט ערך אתמול את עצרת הבחירות הראשונה שלו במסגרת התמודדותו לנשיאות ארה"ב, עצרת שתפסה את הכותרות ולא באופן חיובי. קניה, בעלה של קים קרדשיאן ואבי ארבעת ילדיה, פרץ בבכי בזמן העצרת כשסיפר ש"כמעט הרג את בתו".

קניה סיפר שהוא וקים שקלו להפיל את ההריון הראשון שקים נשאה בבטנה, ואחרי שקיבל "מסר מאלוהים" הוא החליט שהם לא עושים את ההפלה – הצהרה שמאוד הטרידה את קים וגררה סדרת ציוצים חריגה וקיצונית מצידו של קניה נגד אשתו ונגד אמה – קריס ג'נר, שמאז גם הספיקה להימחק מהטוויטר.

"קים ניסתה לטוס לויומינג (שם קים וקניה מחזיקים בית נופש, א.פ) עם רופא כדי לכלוא אותי כמו בסרט 'תברח', בגלל שאמרתי שכמעט הרגתי את הבת שלי אתמול", קניה צייץ והמשיך בציוץ נוסף כשהוא תוקף את אמה של קים: "קריס, אל תשחקי איתי. את יודעת שאסור לנסות לכלוא אותי ליד הילדים שלי". דקות לאחר מכן קניה המשיך לצייץ וכתב שוב שקים ניסתה להביא רופא ולכלוא אותו, והוסיף: "אם אני אמצא את עצמי כלוא כמו נלסון מנדלה, אתם תדעו למה זה קרה".

בשאר הציוצים קניה דיבר על קלטת הסקס שקים צילמה אי שם בשנת 2007 ועל הצילומים שעשתה למגזין "פלייבוי". "הילדים שלי לעולם לא יצטלמו לפלייבוי", הוא כתב והוסיף: "אני מקריב את חיי למען הילדים שלי בשביל שאמא של נורת' לא תמכור עוד קלטת אונס (במקור: Sex rape)", וציוץ נוסף כתב: "אני מקריב את חיי למען אלוהים בשביל שקים לא תצטלם שוב לפלייבוי".

נכון לכתיבת שורות אלה קים, קריס, או כל אדם ממשפחת קרדשיאן לא הגיבו לציוצים.