קלואי קרדשיאן חושפת בטן (צילום: instagram)
צילום: instagram

קלואי קרדשיאן היא ללא ספק האחות האהובה עלינו בבית משפחת קרדשיאן, שזכתה לא פעם בתואר "המלאכית של המשפחה". חייה של המלאכית לא תמיד קלים, ובשבועות האחרונים היא מצאה את עצמה במרכזה של סערת בגידה נוספת עם טריסטן, שהגיעה רגע אחרי סערת פוטושופ לא קטנה שהתחוללה ברשתות, וכעת, לראשונה מאז שפרצה – קלואי חושפת בטן.

הכוכבת הצטלמה בבוקר שגרתי, כשהיא מצויידת בבגדי ספורט ומכינה לעצמה קפה. "בוקר טוב, בוקר טוב", היא אמרה. "אלוהים... אין לי מושג איזה יום היום בכלל. המוח שלי עדיין לא עובד". קלו הייתה מהממת עם טופ וטייץ בגוונים כחולים, שרשרת ועליה הכינוי שלה, "KoKo", ושיער ארוך וחלק, ובין הבגדים הצמודים הציצה הבטן החטובה שלה, שבגללה התעוררה כל הסערה בתחילת החודש שעבר.

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

כזכור, עמוד האינסטגרם "problematicfame" שיתף לפני כחודש תמונה לא ערוכה של קלואי קרדשיאן שהגיעה לידיו, אותה צילמה לכאורה סבתה של קלואי, Mj. העמוד פרסמו את התמונה לצד תמונה עדכנית וערוכה שקלואי שיתפה בעצמה, וההבדלים בין התמונות הצליחו להסעיר את הרשת. קלואי דאגה שהתמונה תוסר, איימה על מנהלת העמוד ולבסוף הוציאה התייחסות ארוכה ומפורטת לסוגיה, ולנו זה רק גרם לאהוב אותה יותר.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)