לפעמים זה מרגיש שהדבר האהוב על בנות משפחת קרדשיאן זה לעורר סערות שאין לנו שום יכולת לצפות. אחרי שרק היום סיפרנו לכם את התמונה השערורייתית שקיילי פרסמה ביום הזיכרון לחללי צבא ארצות הברית, מתעוררת לה בשעות האחרונות שערורייה מסוג אחר לגמרי ודווקא בגזרתה של האחות הכי פחות דרמטית - קלואי.

הכל התחיל כשכוכבת הריאליטי פרסמה שלשום תמונה מהממת של עצמה בעמוד האינסטגרם שלה. עד כאן הכל טוב ויפה, אבל הבעיה היחידה היא שקלואי מהתמונה פשוט לא נראתה כמו קלואי שאנחנו מכירים: השיער הבלונדיני הפך לחום, העיניים הירוקות הפכו לצהובות, ואווירת ליטוש כבדה אפפה את התמונה הסופר מחוייכת של קלו. בהתחלה הגולשים התחרפנו מהפנים החדשות שלה וערכו מגוון השוואות בין צילומים של הכוכבת לאורך השנים, אבל כעת הם מעלים סברה מטורפת לגמרי שקושרת את קלואי בחברה הכי טובה - מליקה.

"קלואי גנבה למליקה את כל הפנים", כתבה אחת הגולשות, ואחרת הוסיפה: "מישהו בדק מה קורה עם מליקה? אולי קלואי באמת גנבה לה את הפרצוף?". כמובן שכל התהיות גובו בתמונות שמציגות השוואה מושלמת בין השתיים, וגולשים חדי עין התחילו אפילו להשוות את קלואי לביונסה. אז מה קרה שם באמת? למרות שמליקה עוד לא העלתה אף תמונה שרואים את הפנים שלה מאז, אנחנו די בטוחים שמדובר בסך הכל ביותר מידי פוטושופ בתמונה של קלואי. מה שבטוח - זה לא יפריע למפיצי הקונספירציות להמשיך לחגוג.