הבוקר, בטור אישי חשוף במיוחד, מייגן מרקל, אשתו של הנסיך הארי, חשפה שעברה הפלה ביולי האחרון. הדוכסית מסאסקס כתבה בגילוי לב על הרגעים הקשים בהם הבינה שאיבדה את העובר שלה, בזמן שהיא מחזיקה את בנה התינוק – ארצ'י. בבריטניה קיבלו בשוק את הבשורה הקשה, ורבים מהאזרחים ומאנשי התקשורת שתקפו את מייגן פעמים רבות בעבר, גילו צדדים אחרים – והגיבו לבשורה.

מנחה תכנית הבוקר "Good Mornin Britain", פירס מורגן, ניצל את הבמה לשלוח את אהבתו למייגן. המנחה הוותיק ניצל את הבמה פעמים רבות בעבר כדי לתקוף את מייגן ולבקר את הבחירות שלה, אבל כעת – צד אחר יצא ממנו. "זה קרה ביולי. חדשות מאוד עצובות בשבילה ובשביל הארי", הוא אמר בשידור. "אני חושב שזה יגע לרבים מאיתנו. למרבה הצער, הריונות רבים מסתיימים בהפלה. מייגן כתבה בצורה רגישה ועוצמתית".

המגישה שלצידו, סוזנה, הוסיפה על הדברים: "הדבר העיקרי שפרסומים כאלה עושים זה לספק קצת נחמה לאנשים שעברו חוויה דומה. כשמישהו מפורסם מדבר על נושא שממש קשה לדבר עליו", היא אמרה. "אנחנו שולחים הרבה אהבה למשפחה".

לא רק התקשורת הבריטית הגיבה בתדהמה, ומעריצים רבים של הזוג המלכותי יצאו בהודעות תמיכה במייגן, תוך שהם מספרים את החוויות הקשות שעברו בעצמם. "הייתי בדיוק בגיל של מייגן עם ילד אחד כשעברתי הפלה.. ואז עוד אחת, ועוד אחת", כתבה אחת הגולשות. "תהיו אדיבים, זה מקום מאוד בודד".