בר וציפי רפאלי התייצבו אתמול (ב') בבית משפט השלום בתל אביב והודו והרשעו בשורת עבירות מס. ציפי צפויה להיכנס ל-16 חודשי מאסר, עליהם ביקשה לקבל חנינה בשל מצבה הרפואי, ובר תבצע עבודות שירות של תשעה חודשים בנוסף לקנס על סך 2.5 מיליון שכל אחת מהן תשלם.

הידיעה על הרשעתה של בר - שניהלה כזכור קריירה בינלאומית מרשימה במהלכה אף הייתה בקשר זוגי של מספר שנים עם השחקן ליאונרדו דיקפריו – עשתה הדים בכל רחבי העולם כשהיא תופסת את הכותרות בצהובונים הנחשבים, ואחרי שסיקרו בצורה נרחבת את החתימה על הסכם הטיעון בין הצדדים, הם היו שם גם כדי לסקר את היום הדרמטי בבית המשפט.

הגרדיאן, הדיילי מייל, The Times, BBC, Page Six ורבים נוספים סיקרו בצורה נרחבת את הגעתן של השתיים בבית המשפט ואת העונש הסופי שנגזר עליהן. "הדוגמנית הישראלית בר רפאלי הודתה באי תשלום מיסים על סך 7.8 מיליון פאונד, בסופו של המשפט הארוך שהתנהל בעניינה שקבע כי אמה תכנס ל-16 חודשי מאסר", נכתב בטיימס, ומתחת לתמונה של בר שהתנוססה בדיילי מייל נכתב כי "בר רפאלי הגיעה עם מסכה לבית המשפט ותבצע תשעה חודשי עבודות שירות".

"בית המשפט בתל אביב הורה על בר לשלם 2.5 מיליון שקלים (730,000 דולר), בנוסף לעבודות שירות", נכתב ב-BBC. "בר, שיצאה בעבר עם ליאונרדו דיקפריו, עוררה מחלוקות לאורך הקריירה שלה כשבשנת 2018 לבשה חיג'אב בפרסומת ועוררה את זעמם של הגולשים על ההשתמטות שלה מהצבא, ובשנת 2015 סגרה את השמיים מעל אירוע החתונה שלה".