הנסיך פיליפ (צילום: GettyImages -Alastair Grant)
צילום: GettyImages -Alastair Grant

אחרי כשבועיים של אשפוז בבית החולים "המלך אדוארד השביעי", הנסיך פיליפ (99) הועבר אתמול (ב') לבית החולים "סנט ברתולומיאו" שבמרכז לונדון. הנסיך פיליפ ישאר באשפוז לפחות עד סוף השבוע בעקבות זיהום בו לקה, ובכך הוא מציין בימים אלה את אשפוזו הארוך ביותר.

בעלה של המלכה אליזבת', שיחגוג בחודש יוני הקרוב את יום הולדתו ה-100, הועבר לבית החולים לצורך סדרת בדיקות שתאשש את מצבו הלבבי, כך על פי הודעה שנמסרה מארמון באקינגהאם. הנסיך יצא מבית החולים באמבולנס, כאשר הצוות שלו הסתירו אותו במטריות. "הדוכס נשאר נינוח והוא מגיב לטיפולים, אך צפוי להישאר בבית החולים לפחות עד סוף השבוע", נמסר. בית החולים בו הנסיך התאשפז ייצר לעצמו שם עולמי בטיפול בבעיות לבביות ובסרטן, כך על פי אתר בית החולים.

View this post on Instagram

A post shared by Point De Vue (@pointdevue)

למרות שהנסיך נמצא באשפוז הארוך ביותר שלו, מומחה משפחת המלוכה פיל דמפייר מרגיע את הרוחות: "זה סימן טוב שהנסיך עובר לטיפול בבית חולים נוסף", הוא אמר לדיילי מייל. "אם הוא היה הולך הביתה באמבולנס הייתי דואג. הוא עובר להמשך טיפול, ואני מקווה שהוא בקרוב יצא על הרגליים בחזרה לביתו".

הנסיך צ'ארלס היה היחיד שביקר את הנסיך פיליפ בבית החולים, ובצאתו מהמקום צלמי הפפראצי תפסו אותו עם דמעות בעיניו. הביקור נערך ב-20 בפברואר, ומאז אף בן משפחה לא ביקר את הנסיך המאושפז. יחד עם זאת, מקורבים מבהירים כי כלל בני המשפחה מקפידים לדבר איתו בוידאו לפחות פעם ביום.

View this post on Instagram

A post shared by ⚜️ Madameei ⚜️ (@madameei)