למרות הדרמות עם מגזין "פורבס", קיילי ג'נר היא עדיין המיליארדרית הצעירה בעולם. הכוכבת עשתה את הונה ממותגי הקוסמטיקה והביוטי שהיא מתחזקת, ובמרבית זמנה הפנוי היא מראה לעולם איך היא משתמשת בהון העצום שצברה. השבוע, כשיצאה בקריאה דרמטית בעמוד האינסטגרם שלה שנגעה למאפר שעבר תאונת דרכים - קיילי הצליחה לעורר את זעמם של הגולשים.

סמואל ראודה הוא דמות מוכרת בקהילת הביוטי והאיפור ההוליוודית, ותחת מכחולו עברו כמה מהשמות הגדולים בתעשייה. גם קיילי ג'נר וסמואל עבדו יחד בעבר, והם שומרים על קשרים חבריים מחוץ לשעות העבודה. המאפר עבר בשבוע שעבר תאונת דרכים מזעזעת, בה ספג פציעות רבות ונדרש לעבור ניתוח מוח יקר. לצורך מימון הניתוח הוקם עבורו פרויקט מימון המונים עם יעד של 10 אלף דולר - וקיילי גייסה את העוקבים שלה למשימה.

"שאלוהים ישמור עליך ויגן עליך", כתבה קיילי בסטורי שלה ותייגה את סמואל. "אני מבקשת מכולם לקחת רגע ולהתפלל עבור סאם שנקלע לתאונת דרכים, וכנסו לפרויקט מימון ההמונים שהמשפחה שלו הקימה". כמובן שקיילי תרמה בעצמה לפרויקט, וסייעה להם להגיע לסכום היעד - 10,000 דולר, בכך שתרמה 5,000 דולר נוספים, אבל כשהגולשים גילו את הסכום שהגולשת בחרה לשים - הם זעמו.

"אז המאפר של קיילי נקלע לתאונת דרכים והיה זקוק לכסף בשביל ניתוח מוח והיא ביקשה מהמעריצים שלה לתרום?", תהתה אחת הגולשות. "היא תרמה רק 5 אלף והיא מיליארדרית. לאנשים הלא נכונים יש כסף". 

חשוב לבהיר שסמואל הוא לא המאפר האישי של קיילי או של משפחת קרדשיאן, ואחרי התרומה והפרסום של קיילי הגיע הפרויקט לסכום של 100 אלף דולר. מה שנקרא - לא למהר להתפוצץ.