הבוקר נחתם הסכם הטיעון בעניינן של בר וציפי רפאלי, לפיו ציפי צפויה להכנס בשבועות הקרובים לתקופת מאסר של 16 חודשים, ובר תבצע תשעה חודשי עבודות שירות ויוטל עליה מאסר על תנאי. השתיים הואשמו בהעלמות מס על הכנסות על סך 34 מיליון שקלים, ונוסף על תקופת ריצוי העונש הן ישלמו גם קנס על סך 2.5 מיליון שקלים כל אחת.

בר רפאלי כבר שנים מככבת בכל רחבי העולם כדוגמנית על תוצרת ישראל, וחוץ מעשרות שערים שכבשה היא צעדה על ממסלולי הדוגמנות הנחשקים בעולם ואפילו ניהלה קשר זוגי של מספר שנים עם השחקן ליאונרדו דיקפריו. הקריירה הבינלאומית שלה ייצרה עניין רב בהרשעתה היום, וגם הפעם היא קטפה את הכתבות הראשיות בכל אתרי החדשות, אבל בקונוטציה קצת שונה מהרגיל.


המגזין האינטרנטי "Page Six" דיווח על הרשעתה של רפאלי באחת הכתבות הראשיות שבאתר. "בר רפאלי קיבלה עבודות שירות וקנס בגין העלמות מס, אמה נכנסת לכלא", נכתב בכותרת, ובעומק הכתבה הוזכר הקשר עם דיקפריו, אבל במובן המשפטי בלבד. "בר טענה שהקשר שלה עם דיקפריו הפך אותם ליחידה משפחתית, ובכך ניסתה להצדיק את הטענה שארה"ב היה ביתה הקבוע, ולא ישראל", כך נכתב. "התובעים טענו שבר ואמה רק משתמשות בקשר כדי להסתיר את מיליוני הדולרים שהן הרוויחו ועליהן לא שילמו מיסים בין 2009-2012".

גם אתרי החדשות "The JC", הטיימס, והוושינגטון פוסט דיווחו על הרשעתן של בר ואמה, כשהם גוללים את הסיפור מתחילתו ועד סופו. "אמה של רפאלי, ששימשה גם כסוכנת שלה, הואשמה באי-דיווח על הכנסה, בהימנעות מתשלום מיסים ועזרה לאדם להתחמק מתשלומי מיסים", צויין בוושינגטון פוסט. "בכתב האישום נמסר כי היא חתמה על חוזי שכירות לבתה תחת שמות בני משפחה אחרים כדי לטשטש את מעמד התושבות של רפאלי, ונמנעה מלהכריז על ההכנסות שלה כסוכנת של בתה".

View this post on Instagram

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on