באוקטובר 2019 ג'סטין ביבר והיילי בולדווין עמדו יחד מתחת לחופה, והפכו באופן רשמי לבעל ואישה. השניים נישאו בגיל מאוד צעיר, וכעת, כשהיילי בת 24 וג'סטין בן 27, מעריצים רבים מצפים להריון המיוחל של היילי. הפוסט האחרון שג'סטין העלה לעמוד האינסטגרם שלו – ללא ספק עורר את ההתרגשות של הגולשים (ושלנו, כמובן).

ג'סטין העלה לפני פחות מיממה תמונה זוגית מהממת שלו ושל היילי שצולמה בשחור לבן. השניים ישבו זה לצד זו על ספה לבנה, ובזמן שהיילי לבשה בגדים לבנים לחלוטין והסתכלה ישירות למצלמה, ג'סטין הסיט את מבטו את עבר האופק בדרמטיות אופיינית. "אמא ואבא", הוא כתב על התמונה, וגרם לרבים להאמין שמדובר בהכרזה רשמית על הריון מרגש.

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

התמונה של ג'סטין התמלאה באלפי תגובות על ההורות לה כולם כל כך ציפו, ורגע לפני שהסערה הפכה לממשית – היילי הגיבה לבעלה. "נראה לי שכדאי שתשנה את מה שכתבת ל*אבא ואמא של כלב* לפני שמישהו יבין את זה לא נכון", היא כתבה, והוסיפה אימוג'י צוחק.

לאחרונה היילי וג'סטין עלו לכותרות, כאשר לרשת עלה סרטון של ג'סטין צורח על היילי רגע אחרי הופעה. רבים זעמו על ההתנהגות של ג'סטין למרות שאנשים שנכחו במקום הבהירו שהוא רק דיבר בהתלהבות, ואחרי לא מעט רעש – היילי החליטה להגיב. "נזכרת בסוף השבוע האחרון וכמה מדהים הוא היה. נהניתי מכל רגע והייתי מוקפת בכל כך הרבה אהבה. כל תרחיש אחר שצף מסביב הוא שקרי, אל תזינו את השמועות השליליות". לא לוחצים או משהו, אבל אנחנו מחכים לרגע שהשמועות על הריון יתגלו כאמיתיות.

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)