קים קרדשיאן (40) כבר סיפרה לבתה הבכורה, נורת׳ ווסט בת השבע, את בשורת הגירושים מקניה ווסט (43), כך לפי מקור המקורב למשפחה. היחסים בין הזוג-לשעבר היו מתוחים כבר תקופה ארוכה, ובחודשים האחרונים הם לא חיו תחת קורת גג אחת, כך שהחדשות בטח לא הפתיעו מאוד את הילדה, ש״מבינה מה שהיא יכולה״. 

״הילדים הצעירים יותר לא יודעים מה קורה, אבל נורת׳ כן יודעת״, אמר המקור. ״קים ישבה איתה לבד כדי לספר לה, מה שלא עשתה עם הצעירים. קים וקניה חיים ככה כבר הרבה זמן. השנה האחרונה הייתה כזו בדיוק, כשהם חיו חיים נפרדים, פיזית ורגשית, אז בלי קשר למסמכים הרשמיים - הם לא ניהלו נישואים קונבנציונליים״. 

המקור המשיך: ״זה לא יהיה שינוי עבור הילדים. יכול להיות שזה יהיה קל יותר עכשיו כי עורכי הדין יוכלו לטפל בהכול. מערכת היחסים שלהם הייתה טעונה בכל מקרה, אבל הם רוצים לנסות לעשות את המיטב בהורות משותפת״. 

נורת' ווסט (צילום: אינסטגרם)
ישבה איתה לשיחה. קים ונורת' | צילום: אינסטגרם

מקור שני סיפר חדשות מרגיעות בנוגע לאחיה של נורת׳ ווסט: סיינט בן החמש, שיקגו בת השלוש וסאלם הקטן, שעוד לא מלאו לו שנתיים. ״הם מבינים כמה שהם יכולים להבין בגילם, ושלומם טוב מאוד״, אמר. ״המצב לא הולך להשתנות בהרבה. זה מרגיש כאילו [קים וקניה] גרושים מאז קיץ שעבר״. 

בנוגע לעתיד הקרוב, מקור שלישי סיפר כי קניה מתכנן לקנות נכס בלוס אנג׳לס כדי להיות קרוב לילדיו, שחיים שם עם אמם: ״קניה עדיין רוצה לבנות מתחם מחוץ ללוס אנג׳לס, ככה הוא יוכל לראות את הילדים כשהוא מגיע לקליפורניה״. המקור הוסיף: ״הוא מתנהל בדיסקרטיות רבה. הוא שונא את לוס אנג׳לס בגלל הפפראצי, הרעש וההמון. הוא אוהב להיות מבודד, מוקף רק בקבוצה קטנה מאוד. ככה הוא הכי יצירתי ומאושר״. 

קים הגישה בקשה רשמית לגירושים ב-19 בפברואר, אחרי כמעט שבע שנים של נישואים לקניה. אף אחד מהם עדיין לא דיבר בפומבי על הפרידה, אבל לפי הדיווחים, הם משתדלים לנהל אותה ללא דרמה. בנוסף, נראה שקים מבקשת משמרת משותפת פיזית וחוקית על הילדים, כדי שימשיכו לגדול בבטחה עם שני הוריהם.