הנסיך הארי ומייגן מרקל, הדוכסית מסאסקס (צילום: reuters)
צילום: reuters

קצת יותר מיממה עברה מאז שידור הראיון של הנסיך הארי ומייגן מרקל אצל אופרה ווינפרי, והרוחות מסרבות להירגע: פירס מורגן, מגיש תוכנית הבוקר "Good Morning Britain" והמבקר מספר אחת של הארי ומייגן, מיהר לצאת נגד השניים בסדרת ציוצים חריפה עם שידור הראיון, וכעת הוא מנצל גם את במת הטלוויזיה כדי לירות לכל הכיוונים.

פירס בחר להתייחס לחלק בראיון שבו מייגן דיברה על היחסים עם גיסתה, קייט מידלטון. שמועות רבות על סכסוכים עלו בין השתיים לאורך השנים, ובשיחה עם אופרה התייחסה מייגן לאירוע מדובר אחד, שבו ימים לפני חתונתה עם הנסיך הארי – היא גרמה לקייט לבכות. "כמה ימים לפני החתונה קייט כעסה על משהו שתוכנן לשמלה של ילדת הפרחים. זה גרם לי לבכות (ולא לקייט). זה ממש פגע ברגשות שלי". יחד עם זאת, מייגן הבהירה: "לא היה שום עימות. אני לא חושבת שזה הוגן כלפיה להיכנס לפרטים כי היא התנצלה", אבל הוסיפה כי החלק הקשה היה "להיות מואשמת במשהו שלא עשיתי אבל קרה לי".

בעוד רבים זקפו לזכותה של מייגן את הבחירה שלא לפתוח את הסכסוך כולו, מורגן זעם על האזכור של הדרמה המלכותית, וכצפוי – תקף את מייגן במילים קשות. "אני חושב שהנסיך ויליאם עומד לירוק דם בגלל האופן שמייגן מרקל ירדה על אשתו בטלוויזיה. אנשים יכולים לתת לזה איזה שם שהם רוצים, אבל אני חושב שהוא יתפוס את זה כבגידה", הוא אמר. "זה היה שעתיים שבהם הנסיך הארי ומייגן מרקל חשפו כל מיני סודות על המשפחה, ואופרה אמרה שלא היה שום נושא מחוץ לגבול. אם כך, מדוע לא הייתה אף שאלה על אביה של מייגן ועל המשפחה שלה?".

מייגן ואביה, כזכור, נמצאים אף הם בעיצומו של סכסוך קשה וארוך, ואף אחד מבני משפחתה של מייגן לא הגיעו לחתונה שלה ושל הארי חוץ מאימה. "אני מצטער, אבל אני אגיד איך אני רואה את זה: יש פה מישהו שמטפס חברתית ומישהו שמנסה להרוס את התדמית של משפחת המלוכה ושל המדינה, וזה מביש".