השבוע נציין את החודש הראשון מאז שמלניה ודונלד טראמפ עזבו את הבית הלבן, חודש שהעברנו בעיקר בגעגועים לסיפורים ההזויים שהזוג הנשיאותי לשעבר היו מייצרים. מאז שעברו למאר-א-לאגו שבפלורידה השניים תועדו פעמים בודדות בחוץ, ולא שמענו הרבה על שגרת החיים החדשה שלהם. כעת, מקורבים לשניים מספרים ל-CNN איך זה נראה מבפנים.

על פי המקורב, מלניה ודונלד מעבירים את רוב שעות היום בבטלה מוחלטת ובבילויים של זוג שיצאו לפנסיה. "מלניה הולכת לספא, אוכלת צהריים, חוזרת לספא ואוכלת ארוחת ערב עם דונלד בפטיו", סיפר המקור. "וחוזר חלילה, כל יום, אבל השגרה שלה לא שונה מהשגרה שהייתה לה כגברת הראשונה, או מהשגרה שהייתה לה כשהיא הייתה באה לחופשות".

View this post on Instagram

A post shared by MELANIA TRUMP WORLD (@melaniatrumpworld)

אל תתנו לתיאור האוטופי להטעות אתכם – מלניה לא שמה את תקופתה בבית הלבן מאחוריה, והיא כבר פותחת עיניים על הגברת הראשונה החדשה – ג'יל ביידן. "מלניה מרירה וקרירה כלפי בעלה בגלל ג'יל", סיפר המקורב. מה הסיבה למרירות הקרירה? רבים מאמינים שהיא טמונה בקבלת הפנים החמה שד"ר ג'יל קיבלה מהציבור ומצוות העובדים של הבית הלבן – לה מלניה טראמפ לא זכתה. בזמן שג'יל התאקלמה בבית הלבן תוך שבועות בודדים, מלניה לקחה בזמנו את המעבר ומתחה אותו על פני כחמישה חודשים, ובזמן שבשבועות האחרונים לנשיאות העובדים של מלניה התפטרו בזה אחר זה, ג'יל כבר גייסה צוות שלם של עוזרים נאמנים. מה עוד הרתיח את מלניה? ג'יל וביידן כבר כיכבו על השער של מגזין PEOPLE, בזמן שהיא וטראמפ, כזכור, לא ממש זכו לשערים.

View this post on Instagram

A post shared by First Lady Dr. Jill Biden (@flotus)