בקיץ הקרוב גל גדות, הוונדר וומן שלנו מעבר לים, תרחיב את משפחתה ותקבל לעולם את בתה השלישית. ההריון המרגש, עליו בישרה בתמונה משפחתית מתוקה בעמוד האינסטגרם שלה, לא מפריע לגל שלנו לעבוד – ובימים אלה היא מתראיינת במרץ בכל התוכניות החשובות בארה"ב. כעת, בשיאו של ראיון ארוך עם קונאן או'בריאן, תפסנו את גל עושה מעשה מאוד, אבל מאוד ישראלי.

קונאן שאל את גל על הפרויקטים המשותפים שהיא עושה עם בעלה, ירון, ותהה אם זה לא עושה את מערכת היחסים מורכבת יותר. "ברור שזה נהיה מורכב לפעמים", היא השיבה. "אבל אני חושבת שהצלחנו לפתור את זה ברגע שהבנו שזה בסדר שלא להסכים. מאותו רגע הכל חלק", היא אמרה ודפקה על שולחן העץ שלידה.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

"יש כל מיני סוגים של מערכות יחסים. ירון ואני מאוד קרובים, אנחנו רואים עין בעין ברוב הדברים, והעבודה עם האדם שאתה הכי אוהב והכי מכבד זה הדבר הכי טוב שיש. אנשים אמרו לי שקשה להם עם בני הזוג שלהם בזמן הקורונה, ואני כזה 'אנחנו חיים ככה כבר הרבה זמן, אנחנו כל הזמן ביחד'". בשלב הזה גל דפקה שוב על שולחן העץ שלידה והוסיפה "טפו טפו טפו" (דקה 10:18 בראיון), וקונאן עצר את גל ושאל מופתע: "מה זה היה? מה זה 'פו פו פו'?". "זה 'טפו טפו טפו', עושים את זה נגד עין רעה", גלוש הסבירה. "כשאתה דופק על עץ תגיד 'טפו טפו טפו'. צריך לירוק. אני אלמד אותך כל מה שתרצה". הלוואי עלינו שתלמדי אותנו כל מה שאנחנו רוצים.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)