בנות משפחת קרדשיאן נתונות ללא מעט תביעות משפטיות כאלו ואחרות, בעיקר בעידן הרשתות החברתיות בו מיליוני תמונות עולות למרחב האינטרנטי מידי יום. כעת אתר InTouch מדווח כי קלואי קרדשיאן, מהאחיות האהובות בבית משפחת קרדשיאן, נתבעת על ידי חברת צילום בגין הפרת זכויות יוצרים.

על פי הדיווח, קלואי פרסמה בשנת 2017 תמונה בעמוד האינסטגרם האישי שלה ובה דוגמנית העל, בלה חדיד, לבושה בג'ינס של מותג הבגדים שלה – "Good American". הכוכבת פרסמה את התמונה בחשבון שלה, אחריו עוקבים כ-200 מיליון משתמשים, וכתבה: "הבייבי שלי, בלה חדיד, מפציצה עם ג'ינס של גוד אמריקן! אוהבת אותך!". בלה הגיבה על התמונה והשיבה אהבה לקרדשיאן, אבל אז חברת הצילומים Alo Photography נכנסו לתמונה – וכעת הם תובעים את הכוכבת.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

על פי החברה, הם אלו שצילמו את התמונה של בלה עם הג'ינס של קלואי, וקלואי לא קיבלה את אישורם לעשות שימוש ציבורי בתמונה. לדבריהם, "ההפרה של קלואי הגבירה את התנועה לחשבונה, וגרמו לנתבעת לממש את העלייה במכירות הסחורה של המותג שלה", כך על פי כתב התביעה. עוד הם הוסיפו, כי "מספר רק של אנשים צפו בעותקים הבלתי-חוקיים לכאורה של התמונות".

מאז התמונות הוסרו מהרשתות, אבל חברת הצילום דורשת לקבל צו מניעה האוסר על המותג לעשות שימוש בתמונות בעתיד. זאת, בנוסף לרווחים שקלואי הרוויחה מפרסום התמונות בשנת 2017.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)