הנסיך הארי, חוץ מהיותו נסיך, בעלה של מייגן מרקל ודמות מסקרנת למדי במשפחת המלוכה – הוא גם אדם די לוהט בעצמו, וככזה – הוא מייצר עניין רב סביב הלוק ההורס שלו.

בחורף האחרון סיפרנו לכם שהנסיך אדום השיער התחיל לאבד את הרעמה שלו, ובניסיון למנוע את ההתקרחות הסופית, הוא פצח בסדרת טיפולים שכוללה השתלות, הזרקות וטכניקות שונות לעיבוי השיער. כמובן שמהצד של הצהובונים הבריטיים האשמה היחידה בנשירה הייתה זוגתו האהובה, מייגן מרקל, אבל אנחנו נבחר להסתכל על חצי הכוס המלאה ולספר לכם שנראה שההשתלות עברו בהצלחה.

View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry (@princeharryofengland) on

הנסיך הבריטי, שחגג את יום הולדתו ה-36 ממש בשבוע שעבר, שיתף הודעת וידאו בטוויטר שצולמה באחוזה החדשה שלו ושל מייגן. הנסיך ישב על רקע חלונות בלגים מהממים (אנחנו עובדים עם מה שיש חבר'ה), כשלגופו חולצה שחורה מכופתרת. הנסיך דיבר על גיוס כספים למירוץ ה-TrailWalkerUK, וכל מה שהתעסקנו בו זה השיער השופע שצמח על הקודקוד שלו.

כאמור, הנסיך התחיל את ההליך הקוסמטי במרפאה יוקרתית באנגליה בחורף האחרון, וכעת, קצת יותר מחצי שנה אחרי, ניתן להבחין בתוצאות: השיער של הנסיך נראה עבה יותר מבעבר, והוא השקיע בתספורת מהממת וקצרה שסופר מחמיאה לו. מייגן, וואלה – זכית.

View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry (@princeharryofengland) on