יש מקרים בהם הכוכבים הגדולים בעולם מצליחים להפתיע אפילו אותנו, ופרשיית הבגידה שמסעירה ברגעים אלה את הצהובונים בכל רחבי העולם היא אחת מאותם מקרים – והיא רק הולכת ומסתבכת.

אתמול (ב') סיפרנו לכם כי כוכב "הרומן", דומיניק ווסט, נתפס בחופשה רומנטית ברומא כשהוא מאוד נשוי ומאוד בוגד באשתו עם השחקנית לילי ג'יימס (31). השניים התנשקו והתלטפו בכל רחבי רומא כאילו אף אחד לא רואה, אבל הו, *כולם* ראו. חברתה הקרובה של אשתו, קתרין, סיפרה לצהובונים כי היא "הרוסה ושבורת לב", השכנים טענו "שהיא בשוק, בלשון המעטה", ואפילו הגנן לא ראה את זה מגיע, אבל כעת, ובמסיבת עיתונאים משונה למדי, דומיניק ואשתו עשו הכל כדי לשדר עסקים כרגיל.

דומיניק, כך מסתבר, הגיע אתמול באישון לילה לבית בו מתגוררים הוא, אשתו, וארבעת ילדיהם הקטנים, והבוקר הזוג כינסו מסיבת עיתונאים בחצר ביתם. השניים יצאו מהבית מחוייכים ומשולבי ידיים, כשאר טבעת הנישואים של דומיניק עדיין לא על ידו, וידה של קתרין – עמוק בכיס של הג'ינס. השניים חייכו למצלמות ואפילו סיפקו נשיקה לוהטת, ואז הקריאו מדף שכתבו מראש בכתב יד את המסר הבא: "הנישואים שלנו חזקים ואנחנו עדיין ביחד. תודה", והוסיפו את החתימות שלהם.

את דף המסרים הם השאירו לצלמים המבולבלים, שניסו לשאול את דומיניק על פרש האירועים – ולא קיבלו תשובה. השניים חזרו לביתם ועל פי הדיווח של הדיילי מייל קתרין נראתה "מבולבלת", ותוך דקות נכנסו למכונית שלהם ונסעו לחופשה ביעד לא ידוע. מרקורי בנסיגה או משהו? כי אנחנו לא ממש מבינים מה קורה.

View this post on Instagram

A post shared by Top Celebs (@topcelebs13) on