הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל צפויים להשלים בסוף החודש את עזיבת בית המלוכה. השניים הודיעו בתחילת חודש ינואר על המהלך הדרמטי, שגרר אחריו מחלוקות, ריבים פומביים ומתח שאפשר היה לחתוך בסכין. הזוג המלכותי הגיעו בימים האחרונים לבריטניה, לראשונה מאז שעזבו אותה בדרמטיות והתמקמו בקנדה המרוחקת. רוחות של פיוס היו באוויר אחרי שיחה מלב אל לב של הארי עם סבתו - המלכה אליזבת', ונרשם מפגש מוצלח למדי של המלכה עם מייגן מרקל, למרות חילופי ההאשמות הפומביים בניהן. הכל נראה טוב ויפה, עד שהזוג המלכותי כמעט לשעבר נפגשו עם הזוג המלוכתי המכהן - הנסיך וויליאם ואשתו קייט, שקיבלו את הארי ומייגן בקבלת פנים שגרמה לנו להתכווץ בכסא.

הרביעיה הגיעו ליום חבר העמים הבריטי בנפרד, ובסרטון שתיעד את המפגש הראשון מזה ארבעה חודשים של הזוגות ניתן לראות את הפיל הענק שבחדר. הארי ומייגן ישבו בשורה השניה, וכשאחיו של הארי הגיע עם זוגתו קייט הצלחנו לזהות את מייגן אומרת "היי" לזוג, לה הם השיבו ב-"שלום". וויליאם וקייט התיישבו בשורה הראשונה, עם הגב להארי ומייגן ובמרחק רב מהם, וכשהארי ניסה לתפוס את תשומת ליבו של אחיו כשאמר לו שוב שלום, הנסיך וויליאם פשוט התעלם ממנו לחלוטין.

View this post on Instagram

A post shared by Weekend Magazine (@weekendmagazine2.0) on

ג'ודי ג'יימס, מומחית לקריאת שפת גוף, אמרה לדיילי מייל הבריטי שהיה ניתן לראות את המתח הממשי בין החבורה. "זה לא היה האיחוד החם שקיווינו לו. שפת הגוף של הארי שידרה מתח רב, ולמרות שהוא נופף בנינוחות לילדים ניתן היה לראות שהוא מתוח. כשוויליאם וקייט הגיעו, מייגן הייתה שידרה חברותיות ונינוחות, אבל וויליאם הלחיץ את הארי, ששפת הגוף שלו הפכה מיד לקשה ועצורה".

המומחית הוסיפה שברגע שוויליאם וקייט עזבו ניתן היה לראות את השינוי וההקלה שהארי ומייגן חשו. "הארי נראה כמו אדם אחר - הוא ומייגן התחילו לפזר חיבה ואהבה זה לזה וכלפי הסובבים אותם, כשהם צוחקים ומספרים בדיחות. הארי הרגיש הרבה יותר בנוח להחזיק את היד של מייגן והוא נראה כמו אדם שעבר עליו רגע מורכב שנגמר ועכשיו הוא יכול לחזור להיות 'רק הארי', עם אשתו ובנו ארצ'י".

 

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on