אחרי סוף שבוע של מסיבות יום הולדת סוערות, במהלכן היא צולמה מתמזמזת עם האקס – אופסט, חטפה על ההתקהלות ההמונית שארגנה ובעיקר הוכיחה שהיא לא שמה על אף אחד – קארדי בי שוב עוררה סערה הלילה (בין שלישי לרביעי), כשפרסמה בטעות תמונה של עצמה – עירומה לחלוטין.

הכוכבת חגגה את יום הולדתה ה-28 ברצף מסיבות פרועות שנפרשו על פני שלושה ימים בסוף השבוע האחרון. קארדי, שרק ניסתה לנוח מההילולה שארגנה לעצמה, שכבה לה במיטה ונחה – ואז קרה לה הסיוט של כולנו. הכוכבת צילמה תמונה אקראית של עצמה כשהיא בלי חזייה לגופה ועם פרצוף מעוך למדי, ולגמרי בטעות העלתה את התמונה לסטורי של עמוד האינסטגרם שלה, ובו לא פחות מ- 76.7 מיליון עוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by Baller Alert (@balleralert) on

התמונה של קארדי שרפה את הרשת למרות שהייתה באוויר דקות בודדות, אם לא שניות. הכוכבת שיתפה זמן קצר לאחר מכן הודעה קולית בטוויטר, ומאוחר יותר הסבירה מה הוביל לטעות המביכה. "אני שוכבת במיטה, ואני אומרת לאופסט: 'יו, אני מרגישה ש..'", סיפרה הכוכבת. "אז צילמתי את הפא*ינג תמונה כדי להוכיח לו משהו, פא*ינג לוחצת על 'פרסום', ואז אני כזה: 'אוי לא.. או לא אופסט.. אוי לא'".

הכוכבת ניסתה לכבות את הטלפון שלה כדי לעצור את פרסום התמונה, וביקשה מאקס ואבי בתה (שהיה איתה במיטה, כן?) שיבדוק אם התמונה עלתה – והיא אכן עלתה. "אוי אלוהים...", היא אמרה בהודעה הקולית ששיתפה בטוויטר, ונאנחה. "אוי אלוהים, למה עשית אותי כל כך טיפה?", היא תהתה, בהמשך סיפרה שכעסה, אבל אז הבינה שלא אכפת לה בגלל שהייתה חשפנית בעבר. תרשו לנו לתקן: לא טיפשה – מלכה.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on