סוף טוב, הכל טוב? קלואי חזרה ללוס אנג'לס יחד עם הבייבי דאדי טריסטן תומפסון, ונראה שהם התגברו על כל עניין הבגידה. בשבוע שעבר הם נראו יחד בדייט, ונוכחים במקום סיפרו שהם נראו מלאי חיבה אחד לשנייה.

אך כידוע, זה לא קרה בעולם הקרדשיאן אם לא נוצרה דרמה שלמה סביב הנושא וכידוע, מי שלא משוכנעת עדיין היא קים, ויחד איתה גם כל שאר האחיות, מלבד קנדל שדווקא זורמת עם הזוגיות הזאת.

כעת העניינים מגיעים לנקודת רתיחה, מכיוון שקלואי, על פי השמועות, נחושה להתחתן עם טריסטן ודורשת שהמשפחה שלה תסלח לו ותתן את ברכתם, כדי שהיא תוכל להמשיך ולתכנן את החתונה הגרנדיוזית שהיא חולמת עליה.

✨ To the happiest of birthdays my love! How special is this thing called life that we share together?! I am so blessed to be creating beautiful monumental memories with such a wonderful man! I hope this year brings you all that you dream of! You will forever be my always! I love you baby! ✨

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

"קים מסרבת לתת את ברכתה ויש סיכוי גבוה שהיא תוביל חרם משפחתי על החתונה הזאת", מספרים בהוליווד. "קלואי מדברת על לברוח להתחתן בחשאי, אבל במציאות זה הדבר האחרון שהיא רוצה. היא נואשת לאירוע מפואר ורומנטי עם האחיות שלה כשושבינות, וגם מקווה לסגור דיל לשדר את החתונה בטלוויזיה תמורת כסף. כרגע כל זה באוויר בגלל שהמשפחה פשוט שונאת את טריסטן".

Tribe KK

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on