לפני שבועיים החלה העונה השלישית של Revenge Body בהנחייתה של יקירתנו קלואי קרדשיאן, שמעבר להיותה ריאליטי מייקאובר מענג למדי, גם מספקת מדי פעם עוד קצת הצצות לחיי הקרדשיאנס שאנחנו אף פעם לא יכולים לסרב להן. בפרק האחרון למשל אירחה קלואי צמד תאומות בשם אשלי ואמבר, שסיפרו שהגיעו לתכנית כי "עברנו הרבה דברים במהלך שנות ההתבגרות שלנו, ואנחנו מרגישות שזה גרם לנו להוריד את הראש".

התאומות שיתפו כי איבדו את אביהן כשהיו בנות 13 לאחר שחלה בסרטן הוושט, והמארחת בהחלט יכלה להזדהות. "או מיי גוד, זה מה שהיה לאבא שלי כשהייתי בת 19", סיפרה קלואי. "זו מחלה נדירה ומאוד מהירה". "הוא עדיין כאן ברוחו", המשיכה ואמרה אחת התאומות. "ויש אנשים שחושבים שזה מוזר, אבל אני עדיין מדברת איתו".

View this post on Instagram

A post shared by Selly (@khloessquad) on

קלואי דווקא ממש לא חשבה שזה מוזר. "גם אני עדיין מדברת עם אבא שלי כל הזמן", שיתפה. "בכל לילה, אני והבת שלי מדברות איתו, מתפללות אליו. אז אני בהחלט מאמינה גדולה בזה". לבסוף היא גם הציעה נחמה ועצה: "לפחות היו לי 19 שנים מדהימות עם אבא שלי, ויש לי זכרונות נהדרים. מותר לכן להיות עצובות ולהתאבל, אבל ככל שנחיה בעבר, זה ימנע מאיתנו צמיחה אישית, כי צריך להתמקד ברגע הזה, בעכשיו".

View this post on Instagram

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on